Recommended Posts

Evo da probam da postavim slike ovaj put tamo gde im je mesto :) . Znaci ovo je bio moj BMW 316i iz 92.god, imao klimu, fabricki kasetofon, branici i pragovi sivi, retrovizori crni, dakle sve fabrikana. Kupio sam ga od nekog lika iz Backe Palanke, stariji covek i prvi mu vlasnik, tako da ga je poprilicno sacuvao. Naravno, ja sam mu sve to pofarbao u boju auta, onda su bile u planu druge felnice, pa spustanje, sportauspuff i dalje kako to vec ide! Nazalost, ubrzo sam ga morao prodati, a i shvatio sam da je to za mene preslaba mashina. Pa evo ga:

bmw316e361992uc8.jpg

bmw316e36199213zx4.jpg

bmw316e3619922qv6.jpg

bmw316e3619923sv7.jpg

Eto, to je bio on. Nadam se da da ce vam se svideti :). Bice opet neki ako Bog da, samo malo jaci! Pozdrav svima! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

koja je cena bila u pitanju? stvarno ocuvan :)

Ocuvan je bio extra! Prva boja bila, kazem ti sve fabricki! Ali druze ima vec dosta da sam ga prodao (mislim cak nesto i vise od godinu dana), a otisao je za 5500 evra. Bila mi frka, trebao sam neki kredit isplatiti (koji naravno na kraju i nisam, jer sam se snasao :pleasantry: ), tako da je mogao jos tu biti. Mada imao sam posle njega kockicu jedno vreme,(probacu i tu sliku da nadjem), verovao ili ne ona je bila jos bolja, znas kad sam je imao prvo pre tog E36, pa je prodao jednom decku u Somboru, on je vozio nepunu godinu i ja je PONOVO kupim od njega! Bila je 1988. god. isto u prvoj boji, doterana od prvog vlasnika iz Nemacke sa 114000km. Od opreme je jedino imala servo i shiber. Nju sam papreno bio platio (prvi put), ali vredela je svaki dinar. Neko ce mozda misliti da preterujem (da ne kazem se.em) sa pricama, ali jbg. stvarno je tako! Svakakve gluposti sam radio. Ma naci cu negde slike da ne mislite da lazem k`o kerina!!! Ako nista donecu slike iz albuma na neki skup pa cete videti! Pozdrav i hvala na komentaru!

Link to post
Share on other sites

Sad ti kao svi hvalimo kolica a tebi jos vise zao sto si ga prodao... Aj da imamo malo obzira prema kolegi...

Salim se naravno, bas mi se svidaj autic i nadam se da ce sve ove pohvale uciniti da kupis jos jednog!

Link to post
Share on other sites

jako lep autic i tuzna prica ali jbg , zivot ide dalje a srbija je prepuna bmw-a ...... bice ponovo

Link to post
Share on other sites

Momci, sta da vam kazem... Tako je moralo biti... :pleasantry: Ali, iz Vasih usta u Bozije usi (sto bi se reklo), bice drugi, kad tad! MORA! :) Pozdrav za sve!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U pravu si za zmigavce al ako budem ih menjao ici ce sa zadnjim u kompletu,ipak su mi lepsi i kad su nazad bele boje,prece su mi maglenke posto si sigurno video da ih nemam-takvog sam ga kupio.Tvoja bembara tj.bivsa, izgleda jako lepo.Sigurno si procitao da moj drugar prodaje 325i pa ako si zainteresovan imas broj tel. pa vidi sa njim.

P.S. Drago mi je sto ti se svidja moj avatar

Link to post
Share on other sites

U pravu si za zmigavce al ako budem ih menjao ici ce sa zadnjim u kompletu,ipak su mi lepsi i kad su nazad bele boje,prece su mi maglenke posto si sigurno video da ih nemam-takvog sam ga kupio.Tvoja bembara tj.bivsa, izgleda jako lepo.Sigurno si procitao da moj drugar prodaje 325i pa ako si zainteresovan imas broj tel. pa vidi sa njim.

P.S. Drago mi je sto ti se svidja moj avatar

U pravu si, i meni su lepsi ti beli nazad, ali kao sto rekoh, ovo ti je resenje za na brzinu!

Sto se tice tog sto tvoj drugar prodaje... mmm... da... ali.... SITNO BRATE!!!! (nadam se trenutno, tj, nemam love sada :preved: ) Jbg, bice... :D

Inace hvala na komentaru za BMW-a, kao da je i sada moj!

Imas slike i pod temom: Moje dve kockice 318 E30, ako nisi video, pa eto i to sam imao!

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Fino tebra sto se tice kockica.I ja sam imao 318i kupe sa kozom i kadicama u njemu samo sto je moj bio crne boje,87 god`,pa sam ga prodao pre 3 godine :preved: naravno sa necim treba da se pocne pa sve bolje i bolje.BMW Freund in der fahrt ,kako bi nemci rekli.

Kad pazaris novi BMW da nam saopstis-"ofkors" :D

Link to post
Share on other sites

Fino tebra sto se tice kockica.I ja sam imao 318i kupe sa kozom i kadicama u njemu samo sto je moj bio crne boje,87 god`,pa sam ga prodao pre 3 godine ;) naravno sa necim treba da se pocne pa sve bolje i bolje.BMW Freund in der fahrt ,kako bi nemci rekli.

Kad pazaris novi BMW da nam saopstis-"ofkors" :D

Natürlich, mein bruder, natürlich! :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...