Prednji branik M


Recommended Posts

koliko se krecu cene polovnih? gde se moze naci? i koliko se krecu kopije, vidjao sam da je neko postavljao link. nov branik M prednji, ceo beo. kopija... koliko je njihova cena? gde se moze naci...

Link to post
Share on other sites

Razlike izmedju orginal i replike su u lajsni na sredini branika gde idu tablice, lip je kod orginala odvojiv i sto je najbitniji u kvalitetu materijala od koga je izradjen. Ako nedao Bog, skucas repliku, nema plasticara koji ce da ga sastavi, dok je sa orginalom druga prica. Moj savet kupiti orginal, makar dao i 30-40 evra vise. Ja sam cekao dok nisam nasao orginal.

Link to post
Share on other sites

skinuo sam danas ovaj moj. branik je uradjen preko kurca skroz. vidi se da ga je neko radio iz zajebancije.... al na oko izgleda ok. a iznutra katastrofa. uslikacuda vidite kakvo je to... najvece je sranje sto nemam taj deo u sredini. cuo sam se sa Pikecom. kaze nema frke, skinuce mustru sa nekog drugog m branike pa ce da zavari za ovaj. uglavnom od 30 do 50e ce izaci popravka.... sto je i dalje korektno. nego da kupujem drugi.

Link to post
Share on other sites

pa zato sto sam se ja istripovao da nece ispasti dobro, jer fali komad. i jebiga... kontam dok ga okrpim, izace me ko neki polovan. al nece. izace mnogo jeftinije da ga okrpim, a bice isti k***c kad pogledas. evo slika.

Link to post
Share on other sites

jedno pitanje. savet...

kad ga budem farbao, dal da ofarbam opet ovaj deo skroz na dnu u crno opet? ili da ne farbam, da ostavim crveno? mislin na to sto je kao imitacija lip spojlercica.

Link to post
Share on other sites

jeste ceo je poliesterski.

sad mi je bio bas jedan plasticar u garazi. kaze nema problema, napravice ga da bude ko nov. odradice sve on, osim farbanja. 30e. videcemo kako ce ispasti na kraju.

Link to post
Share on other sites

recite mi za boju. jel postoji neka sifra ove moje bordo metalik boje. gde da vidim koja je sirfa ove nijanse, jer hocu da kupim boju da ofarbam branik.

Link to post
Share on other sites

pise neka boja... zaboravio sam. ne znam na pamet koja je.

nego ja sam ovako zamislio. a sad neka me neko ispravi ako nije u redu tako. kad se skroz pripremi branik, celog ga prefarbati u bordo metalik. kad se osusi boja, izvuci liniju koja je kao fora lajsna i dole na dnu lip. ofarbati to crnom bojom. kad se to osusi. sve preci bezbojnim lakom, da bude sjajno.

Link to post
Share on other sites

Bilo bi dobro da kada ti majstor sredi branik da taj donji deo napunis purpenom da ga ojacas jer je poliester dosta krt. Pozeljna je i neka mrezica pre pur pene. A sto se tice boje,ako ne mozes da nadjes org.broj posalji mi na mejl zadnjih sedam br. sasije,dacu ti org. broj za tvoju boju.

Link to post
Share on other sites

ne znam dal je ceo auto farban ili ne. znam da je napred farban. al sad ovo ostalo nisam siguran. oticu da smuckaju boju po autu. ipak ne moze biti nijansa boje ista sad i pre 15 godina kad je izasao iz fabrike.

dal je ono dobar postupak za farbanje, ono od gore mislim.

Link to post
Share on other sites