pitanje u vezi obrvica za e36


Recommended Posts

kupio sam plasticne obrvice koje pokrivaju i far i zmigavac,ali imam problem.

dali su iste obrvice za coupe i limuzinu,tj dali ima razlike u migavcima?kada ih stavim,lepo leze na faru,ali deo koji ide preko migavca se nikako ne uklapa,kao da su radjene za dosta kraci migavac,ili jednostavno nisu dobro uradjene.

Link to post
Share on other sites

to nije istina!

razlika u zmigacima od kupea i od sedana je 1cm a duzi je donji deo zmigavca za 1 cm kod kupa. tu je razlika. a gornji deo zmigavca je isti i kod kupea i kod sedana. znaci da obrvica pase opusteno na sedan i na kupe. ja sam kupio obrvice za navodno sedan. jer pise na pakovanju 4dr kao four door. a pasuju opusteno na kupea. samo nisam ih jos montirao. kad ofarbam. stavicu ih...

Link to post
Share on other sites
to nije istina!

razlika u zmigacima od kupea i od sedana je 1cm a duzi je donji deo zmigavca za 1 cm kod kupa. tu je razlika. a gornji deo zmigavca je isti i kod kupea i kod sedana. znaci da obrvica pase opusteno na sedan i na kupe. ja sam kupio obrvice za navodno sedan. jer pise na pakovanju 4dr kao four door. a pasuju opusteno na kupea. samo nisam ih jos montirao. kad ofarbam. stavicu ih...

100% tacno. Iste obrvice sam stavljao na kupea i na karavana.

Link to post
Share on other sites

eto. uslikaj te tvoje wice da vidimo na sta lice. mozda je neka fabricka greska u odlivku... to je ipak obican komadic plastike. ipak ne pise nista na njima... znaci moze na bilo kakav e36

1002001t.th.jpg

1002002.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ja sam prekjuce od jednog tipa narucio nove, jako lepe, nisu bas livena plastika vec kao karbonska vlakna....i platio sam obe 700 dinara+postarinu...ako ima zainteresovanih javite se da Vam dam mail coveka da narucite post expresom...nisam ih jos namontirao ali se mogu malo i obraditi makazama i ja sam zadovoljan... kada ih ofarbam cemo videti

Link to post
Share on other sites

jesu...prilicno su elasticne, da ne kazem savitljive, i kada ih ofarbam cu ih zalepiti silikonom jel? nisam to radio do sada...nemam drugu ideju cime ih zalepiti za far...

Link to post
Share on other sites

meni isto tako deluju jako masivne i malo vece...ove moje su za nijansu uze, tanje...ne znam, aj da uslikam pa da vam postavim da ih vidite jer ja planiram da ih makazama malo jos 'stanjim'...a ove su od bas tvrde plastike i nemoguce ih je obradjivati nzem, makazama i slicno jel?

Link to post
Share on other sites

ove moje su tanke,samo izgledaji masivno,mada kada se hauba spusti ne deluju ovako,ako is suzavas,najlakse ti je da stavis smirgli na komada dascice ili lamperiji i da samo trljas po ivici obrvice,i ostace ravna ivica,a ove polikrizne delove malo osmirglas iz ruke.

trebalo bi da ovako izgledaju

07042008612.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sa čime je najbolje zaljepit ove obrve, ja sam neke dobio od prijatelja pa sam probao običnim ljepilom za plastiku ali ne drži. :drinks:

Da probam sa ljepilom za šoferku ili da probam sa pištoljem za varenje plastike?

Link to post
Share on other sites