Recommended Posts

Pozdrav svima. Jos uvek nisam zvanicno usao u elitno drustvo plave elise,ali se nadam da ce se to uskoro desiti. Naime, planiram da uzmem BMW 318(E46) iz 2001 pa me interesuje sta ostali clanovi misle o toj kupovini. Rec je o motoru od 143 ks sa automatskim menjacem. Inace, nikad do sada nisam imao BMW ali sam cuo price tipa - Jednom BMW, uvek BMW- Za sada toliko. Pozdrav :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao. Pravi auto hoces da kupis! A za price si dobro cuo... Ako Bog da, da ga uzmes, probaj posle sesti u neki drugi auto... Sve ce ti se samo kazati! Sve najbolje druze i dobar provod ovde! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Kao prvo dobrodosao ti nama na forum :( Sto se tice E46 konkretno, ja sam vlasnik jednog finog primerka compacta 316ti iz 2002. godine od prilike tri nedelje. Drugo, sto se tice tih prica jednom BMW uvek BMW ne da su istinite i cvrste, vec su zabetonirane 60 metara pod zeljom i armirane :( tako da ja vec posle tri nedelje posedovanja najskromnije "trojkice" mogu da ti posavetujem samo jedno: pri kupovini automobila neka ti u glavi bude BMW i samo BMW jer prvi put kad ti bude zalepio dupe za "sedlo" postao si zavasnik. Sto se tice menjaca, to je tvoj izbor, ljudi danas masovno prelaze na automatike tako da ti odlucujes. Ja licno volim sam da menjam brzine, tj. kako nas kolega Transporter kaze da ja vozim njega, a ne on mene, mada to je samo moje razmisljanje :)

Sto se tice motora nisam kompetentan da previse pricam o tome, imaces ovde dosta pametnih saveta koji tek slede od iskusnije ekipe Dragance, Dzoni 2.7 T, Dr.Klinik :) ... Ja mogu da kazem samo par reci o mom pa ti sam proceni, kad treba da potegne po gradu to jako lepo odradi, sto se tice plina i ne razmisljam o ugradnji jer komotno sipam benzin (nije veliki potrosac), oprema fantasticna, e sad koliko para toliko muzike, V6 je V6 pa ko voli nek izvoli.

:pleasantry: Welcome in BMW Madness :)

Link to post
Share on other sites

upravo si usao u elitno drustvo ljubitelja bmw-a ..... tako da o tome vise ne brines.....

posto je ovo soba za predstavljanje , ovde cu ti samo pozeleti dobrodoslicu a info o automobilu otvori u sekciji " pitajte majstore " , tamo postavi konkretna pitanja o konkretnom modelu auta

jos jednom dobrodosao , na pravom mestu si

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao !

Reći ću ti ja odmah jer sam taj motor imao i vozio, auto ide onako ok, ako mu nećeš stavljati velike felge , a s obzirom da je ovaj kojega gledaš automatik, mislim da je dosta trom i spor!

Stali smo ja i prijatelj jedan pored drugoga ja sa 318ci on sa 320 ci ( automatik ) do 130 sam bio brži od njega tek nakon 130 me počeo stizati ( ja sam na 318ci imao 18 zoll felge on na 320 ci 16 zoll ) pa sad vi recite

Neznam što se tiče motora sve 5 , ali automatik nebi baš preporučio !!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.