Recommended Posts

opet ja :D

320i Exclusiv Edition ful opcije presla 64 000 km 98 god u extra odlicnom stanju <_<

auto bukvalno nov

posle zime ide na lager

na autu necu nista specijalno da radim osim servisa svih ulja i tecnosti takodje filteri i svecice.

DSC01998.jpgDSC02000.jpgDSC02001.jpgDSCN0394.jpgDSCN0395.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg nije 328 <_< mozda i bolje jer mi treba stalan auto za zimu

a i ne trebaju mi neke besne felne ,ove sa novim zimskim Mišelinkama odlicno vrse posao na ovo vreme.

kada sam ga uzeo nije mu radilo zadnji levi stop i prednja leva pozicija ali je to vec reseno

Link to post
Share on other sites

<_< :D :) Sta od tebe drugo i ocekivati, sigurno neces kupiti negu kantu. Auto je za svaku pohvalu, a jos automatik. La perversion

Link to post
Share on other sites

ni sedista nisu razradjena kako treba <_< s'obzirom da ima 64 000 km motor interijer i eksterijer nema zamerki

jos kada sam namestio one sitnice mogu slobodno reci da je u perfektnom stanju.

danas sam takodje zamenio sva unutrasnja svetla unutra sija kao sunce :D slike malo posle

Link to post
Share on other sites

svetlo je cisto belo negde oko 6000 kelvina ne znam sto nije za bmw kad ga ima i u novijim modelima <_<

zamenio svuda iznad centralne konzole,pozadi levo i desno,napred kod nogu levo i desno i u gepeku

DSC02012.jpg

evo da pitam posto nemam iskustva sa ovim menjacem a ujedno i pretpostavljam da ove oznake S E *(pahuljica) da su to opcije sport,ekonomik i zimska voznja???????

Link to post
Share on other sites
:D :) :) Sta od tebe drugo i ocekivati, sigurno neces kupiti negu kantu. Auto je za svaku pohvalu, a jos automatik. La perversion

pa za te novce koliko sam ga platio mogo bi jedan e30 u losijem stanju dole kod nas da se kupi ili mozda ni to ne bi mogao da nadjem <_<

Link to post
Share on other sites

jel bi mogao taj tvoj da se dotera ovde u Srbiju i reg?

kakve su to sijalice sto si stavljao? nisu to one plave led diode? nekako je cudno osvetljenje. kao neonke.

Link to post
Share on other sites
jel bi mogao taj tvoj da se dotera ovde u Srbiju i reg?

kakve su to sijalice sto si stavljao? nisu to one plave led diode? nekako je cudno osvetljenje. kao neonke.

1495.jpge60innenvergleichen.jpgfussraumvorhernachher.jpg

ja ne znam sta je vise tu cudno <_<

moze da se dotera i registruje od aprila posto ce od tada pa nadalje u nedogled pusti slobodan uvoz a ne samo euro 3

Link to post
Share on other sites

ma sitnica <_<

ove su malo skuplje izasle me oko 25 e 6 komada

a i pravo da ti kazem milina je za oci lepo se vidi a usput i ima sta da se vidi :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.