Karter aluminijumski za 318i


Recommended Posts

Ako zna ko gde ima da se kupi ili da moj zavarim ili zamazem tecnim metalom koja je opcija povoljnija?Posto sam ga prilicno zakacio,nevidi se mesto udarca ali mu malo fali pa da se podeli na dva dela. ;)

Link to post
Share on other sites
Ako zna ko gde ima da se kupi ili da moj zavarim ili zamazem tecnim metalom koja je opcija povoljnija?Posto sam ga prilicno zakacio,nevidi se mesto udarca ali mu malo fali pa da se podeli na dva dela. ;)

Imas kod Goge na Misaru...

Link to post
Share on other sites

Kasno sam video postove zezao me komp.Jbg.bolje da sam kupio drugi ali sad nema veze moj je vec izvaren i namontiran ulje nasuto Valvolin 15 40 malo zamazan silikonom oko dihtunga ali za sada nigde ne pusta.Inace cena varenja kod nas u Loznici je 1500din.a pukotina je bila prilicna.Pozz svima.

Link to post
Share on other sites

To je ok, ja sam letos u Cacku platio 20 eur al sam morao i novi dihtung da stavim posto je stari bio cao. A cena varenja u Beogradu ume da ode i do 50 eur.

Link to post
Share on other sites

Au brate pa za 50eur skoro mozes da kupis pola motora :huh: Nije vazno ako neko nagraba a Loznica mu je blizu neka se javi pa ce mu cena biti jeftinija nego u Bgd.Stvarno deru kozu narodu :(

Link to post
Share on other sites