520 tesko pali kada je hladan


Recommended Posts

kum ima problem,kada je auto hladan kada stoji duze nece da upali,tj zavergla upali i ugasi se i tako moze stotinu puta,kao da nema goriva,na plin upali lako,kada stoji manje od 6-7 sati pali bez problema i kada je vruc.zamenili smo filter goriva i opet isto,juce je zamenio benzinsku pumpu i opet se isto desava.

dali neko ima ideju sta moze da bude?

Link to post
Share on other sites

ajooj, isti problem imam i ja, motor isto 2.0 m50tub20 dakle sa vanosom, promijenio sentor bregaste, radilice, temparature, maf, lambda sondu, ecu, icv, bobine , kablove, svjecice dizne i sad sljedeci tjedan idem mjenjat elektricnu instalaciju jer jediono to nije promijenjeno, ocito su mestri od plina ili alarma nesto bili sjebali dok su ugradivali, najgore je to da dijagnostika nedaje nikakve greske

edit, i pumpa goriva mjenjnjana i svi dijelovi su iskljucivo oem, uglavnom motor kao da dobiva previse goriva

Link to post
Share on other sites

problematika je ista, ali nemora znacit da je isti kvar, evo za pocetak ja bi vam predlozio da krenete od senzora temparature motora, on ti se nalazi izmedu 3 i 4 cil. pa probaj instrumentom izmjerit dal je ispravan, drugi korak obratite paznju na maf senzor, probajte kad radi iskopcat pa ukopcat, vidi dal ima kakve promjene, ali prvo sto bi ja opce ucinio na vasem mjestu otisao na dijagnostuku, to ja radim svaka 2 mj preventive radi, makar ne imao nikakvih problema, nadam se da sam ti bar malo pomogao i da ces brzo pronac kvar, a ne kao ja

Link to post
Share on other sites
Guest maggnum

ja imam isti problem 520 e34 nece da upali na benzin kad je hladan a na plin hoce

kad ga upalim ,odmah posle pali ko zmaj i na benzin i na plin

Ljudi sta je MAF?

vidim da imate resenja kao sto je senzor temperature motora,meni se sve cini da bi on mogao da zeza

Ako ima neko jos neki predlog nek kaze sta bi mogao da mu uradim

pozzz

Link to post
Share on other sites

maf ti je onaj senzor zraka, znaci na usisnoj grani kad krenes od filtera prema motoru odmah nakon filtera vidit ces di je dzek , taj dzek ti je spojen na maf koji regulira ulaz zraka, nadam se da sam ti bar malo pojasnio

Link to post
Share on other sites
Guest maggnum
maf ti je onaj senzor zraka, znaci na usisnoj grani kad krenes od filtera prema motoru odmah nakon filtera vidit ces di je dzek , taj dzek ti je spojen na maf koji regulira ulaz zraka, nadam se da sam ti bar malo pojasnio

jesi hvala ti znam sta je to,menjao sam protokomer

znaci,treba da kad je hladan raskacim maf i da probam da upalim,ako upali odmah,znaci tu nesto ne stima?

Link to post
Share on other sites