Acina kockica...


Recommended Posts

fino, fino, jos te felne i ima da sija.

Obuj ga recimo 15-ticom, zbog snage motora, no naravno ako ces na izgled onda nesto vece, zatim krilca i uzivanje.

Link to post
Share on other sites

Bravo. Meni licno ako je enterijer dobar, sve ostalo nekako prolazi (u sushtini je onda uglavnom i ostalo ok, jel). Slazem se sa nirvanom, mislim da ce ti 15-ke biti sasvim dovoljne, ja sam imao na mom starom bmw-u i bilo je sasvim ok! Bio je 318, nije to neka razlika, al` ajd. Imas slike pa pogledaj. Bojim se da ako stavis vece, jeste da do lepo izgleda, ali ce ti ici ``ko vezan za drvo`` :( , no ti znas najbolje. Uglavnom, ako ti sta treba, mogu ti pronjuskati po Somboru, da nadjemo neso lepo, a da nije preskupo B) . E, da, obavezno pazi na ET, da nebi izgledalo preusko kad stavis na auto, nego da ga lepo rashiri! Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Hvala vam na savetima...,evo jos koje slike!!!Trenutno imam 195\60 r14,ali su jako dobre,dubina sare je sigurno 5mm!!!Bio sam danas do 'Bubnja' i lik mi nudi zadji branik solidno ofucan za 70e,gledao bih da nadjem i 'rep'!!!!Razmisljam se da li uzimam felene za 14,ili da sacekam pa ili uz trampu i doplatu ili...!99c2dfdb9113fbf9fcea9aa5fe90502d.th.jpgd346b50b25e71fe98285274f7bcd25fc.jpga12cf82cfcb5f331fc449534d131eacc.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala vam na savetima...,evo jos koje slike!!!Trenutno imam 195\60 r14,ali su jako dobre,dubina sare je sigurno 5mm!!!Bio sam danas do 'Bubnja' i lik mi nudi zadji branik solidno ofucan za 70e,gledao bih da nadjem i 'rep'!!!!Razmisljam se da li uzimam felene za 14,ili da sacekam pa ili uz trampu i doplatu ili...!99c2dfdb9113fbf9fcea9aa5fe90502d.th.jpgd346b50b25e71fe98285274f7bcd25fc.jpga12cf82cfcb5f331fc449534d131eacc.th.jpg

Kakav ti treba zadnji branik, obican? Meni je to malo puno para, ako je tako kao sto kazes. I kakav rep bi hteo?

Link to post
Share on other sites

Branik je 'plastificiran' valjda,crn...masivniji malo,spusten!!!Takav ili slican bih i trazio ipak je ovaj fabricki malo 'siromasan',pa i rep bih neki ne nesto preterano budzen,ali i na 128-ci lepo deluje,tako da malo dobije na aerodinamici...,ha.ha... :D

Link to post
Share on other sites

Branik je 'plastificiran' valjda,crn...masivniji malo,spusten!!!Takav ili slican bih i trazio ipak je ovaj fabricki malo 'siromasan',pa i rep bih neki ne nesto preterano budzen,ali i na 128-ci lepo deluje,tako da malo dobije na aerodinamici...,ha.ha... :D

Mmm...da,da... :D Hoces sa 128- ice? :D Kupicu ti ja novi...! A da taj branik nije sa novije kockice? On je plastcan i malo je deblji od ovog tvog (mislim branika :) ), ili hoces bas nesto opako? Procunjacu malo, pa ako na sta naletim, javicu ti. Imacu skoro glanc novog REMUS-a sa dva izduva, ako koga bude interesovalo. Kad postavim slike, onda cu i cenu.

Bice bembara ponovo, ako Bog da..., pa cu da se popiskim na 128-icu!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Fina kockica zemljace,jos bi se pridruzio ostalima sto se tice felni obavezno ako mozes da ih nabacis i eto drugi auto.Inace vidi se da ga lepo odrzavas, :)

Link to post
Share on other sites