Prikljucak za punjenje


Recommended Posts

Braco u utorak ugradjujem plin. :pleasantry:

E sad gde bi mogo da stavim prikljucak za punjenje...?

Razmisljao sam ispd poklopca rezervoara ali ne moze (dupli lim).

Ima solucija ispod lajsne na braniku, ali mi iskreno cimanje da skidam lajsnu uvek kad tocim.

Za sad mi najvise mirise da ce biti pozadi na suknjicu branika...dole nisko...

E sad ako neko ima bolju ideju, otvoren sam za predloge.

E36 sedan je u pitanju.

Link to post
Share on other sites

Na "suknjicu" nikako. Meni su kada su bili mrazevi istu polomili na pumpi prilikom tocenja. Moj predlog sa desne strane na braniku (gledano od pozadi) ili ispod "suknjice", ali da bude ucvrscen na sasiju ispod rezervnog tocka. Ovaj drugi je po meni najbolji, prikljucak se ne vidi da bode oci, ali pumpadzijama je malo nezgodno da sipaju plin. Sta da se radi za to su placeni.

Link to post
Share on other sites

Pa sta ja znam ovaj sto ce da mi ugradjuje rece da je tu dupli lim i da ne moze tu.

A i meni je to najpogodnije mesto, zasrafis nastavak i tocis, milina....

Link to post
Share on other sites

reci mu da nisi ni ti seljak nit si do jucer veslo siso kod mog zeta pazi na sedmici e32 gjde je skoro trodupli lim pa ima ispod poklopca nego reci tom svom da se malo potrudi za tu paru sto ce ti je uzet ja za svoje pare mogu da biram ko ce me naguzit ako me kuzis sto ti zelim rec tako i ti tvoje pare ti biras a ne on

Link to post
Share on other sites

uskoro cu i ja da ugradjujem plin.gde da ustekam prikljucak da se ne vidi uopste? jel ima mesta ispod poklopca rezervara? ja mislim da nema jer je tu cep za benzin... ne znam gde najbolje da se stavi a da se ne vidi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...