Igec's compact...


Recommended Posts

Lep ti je autic, ali bar neke felnice mu nabaci! B)

e to sam zaboravio da kazem to mi je u planu neke petokrake... ako nadjem crne sa niklovanim detaljima...

ali mislim da su 16" taman vece bi osetile svaku neravninu, a u gm-u ih ima dosta :()))

Link to post
Share on other sites

samo 16 ........ navali sto pre ...... odlican autic

tamna stakla????

Link to post
Share on other sites

samo 16 ........ navali sto pre ...... odlican autic

tamna stakla????

mozda nekih 10-20% ali ne privlaci me nesto to zatamljivanje, mozda to uradim na nekim drugim kolima, jer razmisljam da prodam motor i da uzmem neku kockicu i da je budzim jedno 2-3 godine da je dovedem do vrhunca...

dvd player ce da padne na prolece...

Link to post
Share on other sites

dosadice ti i to , moj izvadjen iz auta , kod devojke vec godinu dana ....

ovo za kocku ti je extra ideja , koji motor imas na prodaju???

Link to post
Share on other sites

Ni slucajno taj sank nazad koji ceti to k. stavi bele zmige,nove felne,i angel farove,dobra poliranja i nista vise.

U potpunosti se slazem a pogotovo od "sanka" bezi obavezno(ne mislim na onaj kafanski, tu slobodno uzivaj :D :D )

Moj ti je savet da prvo stavis neke lepe felne, a onda svetlosne grupe i ostalo. Bolje za pare koje bi potrosio na onaj repni spojler da kupis neke dobre branike ili eventualno spustis auto.

Link to post
Share on other sites

ako ga sredjujes, neke dobre felne, malo ga spustis i ako vec hoces angel eyes nece ti auto biti kompletan bez dobrih stopova :D

gde vise da ga spustim kad ne mogu da sidjem sa ivicnjaka a da ne zakacim.......

na izlazu iz dvorsta sam napravio "ono botonsko" skoro do pola ulice ceo komsiluk kuka ali jbg opet kaci ponekad :D

Link to post
Share on other sites

... pridruzujem se misljenjima ostatka ekipe, sta ce ti taj leteci tanjir pozadi, nije to japanac pa da kacis na njega sta stignes, greota je, BMW je to :D ...

kao sto ljudi rekose, to nikako ne ide na bmw-a a pogotovu na compacta, a i ne vidim mesto gde bi on mogao da stoji, to je vise za hondu cc koja ima ravan gepek ili tako nekog japanca :D

ne treba ti nista vise od fazona german style :D

Link to post
Share on other sites

Sa svima se slazem... Bar menjaj napred zmigavce, nazad lampe, stavljaj felne, mozda auspuff...

U ostalom cuo si misljenja i ostalih, ne skrnavi ga sa kojekakvim glupostima, BMW to ne zasluzuje!!! :D

P.S: A, sto se tice tog ivicnjaka, cekic u ruke i udri! Razbij ga, pa naces zapinjati sa spustenim autom :D , a i navikne se covek brzo!

Link to post
Share on other sites