Sumljivi oglasi


Recommended Posts

Zna li neko ova dva automobila sa oglasa. Malo su mi niske cene za njih uzevsi u obzir da vlasnici kazu da su perfektni. Ovaj od 5000e juce je cena bila 4500e a danas promenio. Informacije koje imate (ako ih ima) pustite ovde jer mi je vrlo bitno. Moj bi pasa da pazari jednog pa ako neko zna nesto unapred hvala!!!

provera

provera

Link to post
Share on other sites

Pogledas ako treba. Cena nije bas toliko niska, ipak su 96' i 97', mada sa slika dobro izgledaju. Jedino da nije nesto "papiroloski", ali po slikama (a to nije merodovno) su dobri auti...

Link to post
Share on other sites

Ovaj 1. sa restajling farovima se prodavao jos u aprilu, kada sam ja hteo da ga kupim. Isti je broj telefona u oglasu. Imao je nekih sitnica oko centralne brave i jednog podizaca koje su nesto zezale. Tip je tada trazio 7500€, pa mi spustio na 7100€, ali ja kupih 328.

Link to post
Share on other sites

Za ovaj 96 bi se i reklo da je ok sa obzirom da je to godište a i prešao je 270000 km što se tiče cene.

Za ovaj 97 god. sam ga lično gledao pre godinu dana.Lik napriča prvi vlasnik,vozio deda,bla,bla,bla.Ja došao,jedva ga našao negde Bogu iza tregera,ne znam ni koji je deo Novog BG-a.Seo u njega,koža zapuštena,prljava,spolja na dva mesta udaren,hauba izgrebana,užas.Ajde kao da se provozamo a ono nešto krlja ne znam ni ja a lik kaže kao nešto ga svećice zezaju ali sve ostalo je ok.Bord brljavi,pola se ne vidi šta piše.I od tada ga lik vozi redovno a kilometraža i dalje 112000 km,ma daj.Ko ima viška para i hoće malo da se zeza oko ulaganja i prckanja oko kola,ovaj je idealan,prodaje ga baš dugo.

Link to post
Share on other sites

Pa hvala ljudi na savetima, zato sam i postavio ovo ovde da mi kazu ljudi svoja iskustva. Nije ni jedan za mene nego za pasu ko sto rekoh ali ok je od vas. Nemam ja jos nameru a i para da menjam auto, ali bar znam kome da se obratim kad mi bude trebalo!!!:good:)

A kad malo bolje razmislim i jesu pale cene ali ima i dosta nerealnih cena pa ko se zajebe zajebo se! :drinks:

Link to post
Share on other sites
E39 je jako lep auto i cena je jako povoljna, ali mislim da je serija koja se najcesce kvari, mozda gresim...

e nemam predstave sto se kvarenja tice. bas nemam poima sto se e39 tice, a da je lep lep je!!!

Link to post
Share on other sites

Znam da ce ovaj post iznervirati mnoge ali sam samo surovo realan:

Mnogo je za jedan e39 ovako lep i pod pretpostavkom da je ok, ako verujemo vlasniku, 6.000e a nije mnogo za sve te kocke traziti po 4,5000e?? Gde je tu realnost? I ja bih hteo ako moze jedan e39 za 3.000, idealno!!

Kvari se... Pa kvari se kada das za jednog e39 4.500e. Sta ocekujes za te pare (ne obracam se nikome konkretno, nemam nameru da se svadjam) ? Za 4.500e bi hteli odlican trap. motor i limariju (koja ako nije udarana ne moze biti losa) ? E pa nece da moze. E tu dolazimo do onoga, kako je tvoj bmw 7.000 a ima i za 4.500e??

Daj 4.500 e za e39, pa kreni redom: trapovi mogu da odvuku 1000-1500e dok trepnes, pa za registraciju, pa daj za motor na kome se ne radi generalna zbog alu bloka, majstoru za ruke, poplacaj dazbine drzavi...

Na kraju sedi kuci i pocni da places sto nisi dao za taj 6.000.

Link to post
Share on other sites

Bas tako ali me je mrzelo da toliko kucam.

Sto kazes a i ja se pitam sta njega sve muci (na auto mislim) kad trazi 4.500e za njega. Pa se preracunao video druge oglase pa onda stavio 5000e.

Misljenja sam da sa njemu nesto debelo fali, a i prodaje se vec dugo kako mi rekose gore. Pa kad oduzmes i saberes dobijes jedmo veliko ?

Link to post
Share on other sites

Vidi Zoki, sve je otislo u racku, da ti ja kazem. Imas i te koji stave realnu cenu ili se makar trude da ona bude realna znajuci kvalitete svoga auta!! Ali Srbin mora zajebati nekoga, pa onda i onaj koji ne vredi gleda cene tih koji vrede i onda opet mozes pogresiti. Sa bmw-om, a ja ti kazem sa e39 otvori dobro oci!! A dobro bi bilo da povedes i oci nekog majstora koji poznaje bmw... Ja sam od ''porodicnog'' coveka pre par godina kupio extra e34 525tds!! Dok nije poceo da misteriozno dize temp... Na kraju sam morao da mu bukvalno otmem licno njegov 520i, 12v, e34 sa kojim sam se zaista slatko navozao... Baci sve na papir!! Nije tesko toliko, procitaj malo po forumu, ima ovde i lepih pisanija. Ja sam svoj kupio a da nisam mogao da ga upalim :) Da, uzeo sam ga sa motorom koji je zakucao! Ali sam znao sta uzimam i koliko placam. Kapiras sta hocu da ti kazem, prezadovoljan sam.

A dvoumio sam se izmedju dva auta, ovog sto ga vozikam (tada bio mrtav) i nekog bordo tip-top stanje (po vlasniku) koji sam otisao da pogledam bas slucajno kada ga je vec neko gledao i kada su slucajno naisli neki likovi koji su odmah vadili novac, otimali se sa mnom!!! Ali neeee, vlasnik je posten, sacekace mene par dana jer ja sam se prvi javio, nije dao njima odmah za kes!! Hahahaha

a ja sam rodjen na drvetu i grof sam od belu palanku :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Cene za kes su drasticno pale, 520 '96 ne vredi vise od 4500-5000 eur (za kes) u kakvom god da je stanju. 316 '86 solidan sam prodao za 1000 eur pre 3 meseca i po interesovanju ljudi ko proda kockicu sa uskim stopom za vise od 1500 alal mu. Kupio sam 520 '89 u extra stanju za 2500 kesa, sa plinom i imam da ulozim jos sto eur da bude bez mane. Ko ima kes moze da kupi lep auto za male pare, a ko hoce da proda jedino da ga skoro pokloni.

Link to post
Share on other sites