e30 By Tokyo (No2)


Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebo off dok traje zajebancija... ;)

Nego danas sam stelovao visinu nazad i nisam zadovoljan, mislim da bi to trebalo jos dole??? <_<

12461578.jpg

Link to post
Share on other sites

Vidi ga cika Tokyo sto je ljubomoran hahahahah :P ... Evo dve slicice,a na forumu i u mojoj temi nisam nista ni odavno pisao sta je sve bilo(radjeno zamenjeno i sredjeno), a kamoli felne, al evo ;)

slika0471.jpg

slika0474.jpg

Ja ne vidim sta ovde fali?! :prankster2:

Samo dimenzije su uzas naravno, ali zamenice se u skorije vreme !

Link to post
Share on other sites

Jebo off dok traje zajebancija... ;)

Nego danas sam stelovao visinu nazad i nisam zadovoljan, mislim da bi to trebalo jos dole??? <_<

mravi glave dole lol.gifkocka je drkanje thumbsup.gifthumbsup.gif

Vidi ga cika Tokyo sto je ljubomoran hahahahah :P ... Evo dve slicice,a na forumu i u mojoj temi nisam nista ni odavno pisao sta je sve bilo(radjeno zamenjeno i sredjeno), a kamoli felne, al evo ;)

Ja ne vidim sta ovde fali?! :prankster2:

Samo dimenzije su uzas naravno, ali zamenice se u skorije vreme !

extra izgleda ;) vidi samo da ih osvezis malo,da se sijaju kako treba

ja bi tu jos farove u crno i dovidjenja prijatno

Link to post
Share on other sites

Nemoj druze, uobrazicu se! ;)

Nije losa, za daily varijantu zadovoljavajuce! B)

Link to post
Share on other sites

Eeeee polako! Mozda je covek mislio da je srebrna tvoja pa je pogresio ... Buahahahah :P

Inace stv jos jednom da kazem auto je nov bukvalno, vozio se i video ga 100 puta i svaki put se odusevim!

Link to post
Share on other sites

Jebo off dok traje zajebancija... ;)

Nego danas sam stelovao visinu nazad i nisam zadovoljan, mislim da bi to trebalo jos dole??? <_<

ako sam te dobro razumeo, zelis jos nize da spustis zadnji kraj? pa koliko vidim vec ti je seo na felnu, a napred imas "lufta" neko ce pomisliti imas dzak sa cemntom pozada... :huh: :huh: :huh:

Link to post
Share on other sites

Ma bre sprda se :) Samo nebi me iznenadilo da vidim auto u jos vecem patosu !

ha ha ok INSAJDERSKO zezanje :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To zato sto je IS pa si malo subjektivan.. :P

Salim se, daleko je od najlepse ali nije losa... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

@zbeka

Zakovala jedna benziska dizna, jos onih dana sam primetio da ne ide bas kako treba, izgleda da je uleteo neki trun, nemam filter goriva...

Elem, vratih se kuci, cirka 1400km, sve besprekorno, kockurina drzi casove ibarskom...

Stizu i nove slike uskoro, putna varijanta ronal 15, styling varijanta Azev 17 i prava mera Alpine 16-tice 7 i 8j trenutno u fazi sredjivanja... ;)

Link to post
Share on other sites

@zbeka

Zakovala jedna benziska dizna, jos onih dana sam primetio da ne ide bas kako treba, izgleda da je uleteo neki trun, nemam filter goriva...

Elem, vratih se kuci, cirka 1400km, sve besprekorno, kockurina drzi casove ibarskom...

Stizu i nove slike uskoro, putna varijanta ronal 15, styling varijanta Azev 17 i prava mera Alpine 16-tice 7 i 8j trenutno u fazi sredjivanja... ;)

Izvini molim te, koliko naplacujes te casove? Odrzi mi par casova, da ti dam pare da ugradis filter za gorivo :)

Link to post
Share on other sites

@maxa

Hvala... ;)

@lemi

Alo, Grk, pazi da ti ne izbledi taj tepih na suncu.. :P

(ima filter, moja greska)

@casper

Hvatamo na tehniku, sta ces kad nemamo snage.. :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.