Recommended Posts

Rec je o gore navedenom autu, od opreme neki standard, klima, podizaci, tonirana stakla, asc ... da ne duzim, evo par slika

30995490.th.jpg

45270480.th.jpg

12405007.th.jpg

eto toliko od mene za sada :) Pitanja, pohvale, kritike su uvek dobro dosle...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako se ponasa sa tim motorom? konkretno kako ide uz bubanj potok ili negde na slicnoj uzbrdici?

Ima snage , motor me je odusevio, sobzirom na svojih skromnih 136 konja nema nikakvih poteskoca, ja zivim blizu Novog Sada,pa tuda nisam isao jos uvek, ali uz Iriski Venac se ponasa odlicno...

Link to post
Share on other sites

Lep auto. Hocu tvoje felne!!! :rolleyes:

Imam isti auto sa istim agregatom i isto sam zadovoljan performansama, cak sam i postideo, do trece brzine, jednog tu forumasa sa e34-kom benzincem (m50b20) prepoznace se on... :lol:

Link to post
Share on other sites

Lep auto. Hocu tvoje felne!!! :rolleyes:

Imam isti auto sa istim agregatom i isto sam zadovoljan performansama, cak sam i postideo, do trece brzine, jednog tu forumasa sa e34-kom benzincem (m50b20) prepoznace se on... :lol:

hehe :)

Kako si zadovoljan sa potrosnjom ? Zaista tako mali agregat u tolikom automobilu ide super :) Ja sam vijao Styling 42 felne, nasao sam samo jedne ali nismo uspeli sklopiti dogovor :)

Link to post
Share on other sites

Lep auto. Hocu tvoje felne!!! :rolleyes:

Imam isti auto sa istim agregatom i isto sam zadovoljan performansama, cak sam i postideo, do trece brzine, jednog tu forumasa sa e34-kom benzincem (m50b20) prepoznace se on... :lol:

Dobar dan.

Stvarno, TAM-u ne mogu pobeci prvih 100 metara :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Pa meni je potrosnja tu negde oko 7, pa navise u gradu, na otvorenom ide 6 mozda i manje nikad nisam nesto precizno merio....

Nabaci neku sliku unutrasnjosti.

Link to post
Share on other sites

kakva je sto se tice udobnosti?da li pozadi ima dovoljno mesta za tri odrasle osobe?

Pa sto se tice udobnosti stvarno fenomenalan auto, vozacevo sediste je povuceno skroz do kraja,pa ima malo manje mesta, ali kod suvozaca ima dosta vise,tako da ima mesta :)

Link to post
Share on other sites

Sutra idem na servis, radicu redovan servis (filteri,ulje, pumpa goriva) + diskovi,plocice, prednje odbojne gume na amortizerima, prekontrolisati trap i kardan, sad koje vi ulje sipate?(konkretno ti sicko) Prosli put kad sam bio sipali su neko kao original BMW...

Link to post
Share on other sites

Sto se ulja tice imas ovde na forumu dosta pisano sta, kako...potrazi

Castrol, Mobil, Motul (naravno ako provereno znas da nije pakovano u nekoj supi).

Ulje treba, za tvoj, motor da zadovoljava bmw-ove longlife-01 / longlife-98 norme.

Ja sam konkretno kod mene sipao Castrol edge turbo diesel 5w-40

edgeturbodiesel5w40.jpg

A i reci da ti promene i filter uljnih isparenja i kapljica(turbine), jer verovatno niko to do sad nije menjao...

Evo u ovoj temi je pisano imas i uputstvo na linku kako se menja doduse na e46 ali isti je djavo posto je isti motor u pitanju.

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=17344&st=0&p=162929&fromsearch=1entry162929

Link to post
Share on other sites

Sto se ulja tice imas ovde na forumu dosta pisano sta, kako...potrazi

Castrol, Mobil, Motul (naravno ako provereno znas da nije pakovano u nekoj supi).

Ulje treba, za tvoj, motor da zadovoljava bmw-ove longlife-01 / longlife-98 norme.

Ja sam konkretno kod mene sipao Castrol edge turbo diesel 5w-40

edgeturbodiesel5w40.jpg

A i reci da ti promene i filter uljnih isparenja i kapljica(turbine), jer verovatno niko to do sad nije menjao...

Evo u ovoj temi je pisano imas i uputstvo na linku kako se menja doduse na e46 ali isti je djavo posto je isti motor u pitanju.

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=17344&st=0&p=162929&fromsearch=1entry162929

Kad sam naveo filtere mislio sam naravno i na tzv filter turbine, uredno je menjan svakih 10.000km :)

Link to post
Share on other sites

Kao sto sam napisao sutra idem da radim redovan servis + neki delovi, pa ako neko moze da mi kaze okvirno cene (kad je bal nek je bal:) ) :

1. Diskovi + plocice (prednje,zadnje)

2. Drzaci motora

3. Odbojne gume na prednjim amortizerima

3. Guma izmedju kardana i menjaca

Hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Ovo je kritika ne na tvoj auto direktno nego na proizvodjaca, ne razumem da auto visoke srednje klase, premijum proizvodjaca BMW, pa jos 2003 godiste ima manuelnu klimu uopste u ponudi a kamoli na autu...

Super sto nemas "mahagoni" ko ja... ;)

Link to post
Share on other sites