BMW 528i E28 from Novi Sad :)


Recommended Posts

pa mislim jak kad poredis sa prosecnim autom, vecina sto vidis na putu je <2.0 ...

a za tih 700ccm i turbo cemo mozda razgovarati Klinik :pilot: u 3 oka :D samo da skupim pare jbg... na leto ili tako nesto... bilo bi lepo da mi posaljes pm kolko bi takav poduhvat kostao da znam kolko da racunam :angry:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E pa ljudi... Teska srca saopstavam ovo ali zvanicno sam odustao od projekta... jednostavan razlog - da se sredi trebalo bi mi 3000e a za te pare moze da se kupi nesto mnoooogo bolje... Tako da na leto cu videti da kupim nesto... :preved:

Link to post
Share on other sites

Pa da ali Boga pitaj u kakvom ce stanju biti to 'bolje'???Jeste to jaka cifra ali ako nadjes stranca za neke sitne pare mogao bi tvog jako brzo da napakujes i da u svakom trenutku sa njim mozes na put oko sveta!

Bar ja tako mislim,ne moras zatvarati opciju sredjivanja... :preved:

Link to post
Share on other sites
E pa ljudi... Teska srca saopstavam ovo ali zvanicno sam odustao od projekta... jednostavan razlog - da se sredi trebalo bi mi 3000e a za te pare moze da se kupi nesto mnoooogo bolje... Tako da na leto cu videti da kupim nesto... :preved:

Samo da ti kazem da nijedan auto polovan koji kupis te nece kostati koliko ga platis vec mnogo vise.Ti taj auto imas pa imas,ne mozes da dobijes neke pare,prakticno treba da ga poklonis.Ova cifra je prevelika ali ako nadjes stranca ili nekog neregistrovanog za male pare,ta cifra moze da bude znatno manja.Treba da znas da potraga za tim drugim moze da traje mesecima ali sansa uvek postoji ne treba gubiti nadu. Ako nadjes "donatora e28" i to jos povoljnije nego sto si se nadao,zaboravices momentalno na trenutmu situaciju i krenuti napred!

Link to post
Share on other sites

verovatno ga necu prodavati vec samo pokriti, ususkati i poljubiti dok ne naletim na neku varijantu... jednog dana ce biti, sredicu ga makar i kao vikend vozilo... do tada ostajem na mazdi 6, malo muziku, felnice, jes da je delim sa caletom ali nema veze... BMW u srcu normalno... :D

Link to post
Share on other sites