e30 325i 24v


Guest Borbet A 9J

Recommended Posts

Super je kockica, baci neku informaciju koje godiste, koji motor .... neku slicicu iznutra,

Uz ove felne vremenom bi trebao da nabacis hromirane detelje na autu i bice extra.. :D

Link to post
Share on other sites

Nisam lepo formulisao, tek sad provaljujem, Sve je EXTRA samo mi felne malo strce ovako polirane posto je auto ceo crn mislim da bi sa obicnom bojom bilo savrseno, naravno to je subjektivno mislejne,

24v u kocki, svaka cast sori za gresku...:D

p.s.

Da se ispravim dok me miki nije upucao... :(

Link to post
Share on other sites

jako solidna kučkica sa 4 vrata svidja mi se felge ok osim sto nisam bas ljubitelj borbet A kad se cijeli spolira previse mi nanosi na turski stil oni tako furaju te felge na svakoj kocki na koju stave :D

a kazes IX pragove i rubove

nemoj bola naruzit ces je maximalno bolje nabavi pragove od kocke IS ili kocke karavana i bila bi ko bombon, prednji IS lip i ima da se useres kako ce ti auto izgledati

Link to post
Share on other sites

mozda ako je ta kocka karavan bila IX :( inace karavani 325 imaju ravne pragove a kod ix-a su iz 3 dijela dolaze rubnjaci i prag i to po meni ogavno izgleda ja sam sa svoje skinuto to sve jer previse zatvara felgu i nekako je ruzno izvraceno prema vani meni osobno bljak a morat ces da izbusis blatobrane i prag da to namontiras

evo ovako je kod mene izledao ix

normal_4a5a1ae698d69.jpeg

a ovakvi su ti pragovi za koje ti dajem prijedlog da stavis takve imam sebi i idu uskoro na auto kad felge dovrsim iste kao na ovoj slici :D

15168-1990-BMW-318iS.jpg

Link to post
Share on other sites

to ti je najlakse da se obratis kolegi sa foruma LEMI_M5 on je sebi uzeo repliku kod nekoga iz NS ako se nevaram i platio nekih 30-40 eura nesto tako a originalni neces naci skoro pa nikako polovan a nov ima preveliku cijenu

a kazem ti te pragove od karavna i M tech prednji spojler ili od kocke IS onaj lip bila bi ti kockara bomba a izgledala bi ko pegla na asfaltu posto vidim da je vec dosta spustena :D

Link to post
Share on other sites