Recommended Posts

bmw nije najbolji auto nego samo najbolje odgovara mojim zahtjevima te u poređenju sa sfakim autom u rangu po klasi i godinama ja nađem vise dobrih osobina na stranu BMW pa makar to bilo dizajn kazaljki za gorivo i ostalo.

Sa ovim se vec slazem. Iskren komentar. Postoji masa dobrih automobila, ali vozis bmw zato sto ti odgovara. Volis zvuk sestaka...volis polozaj za volanom i kokpit okrenut ka vozacu i dosta drugih dobrih osobina jednog bmw-a. Da ne volim bmw ne bi bio na forumu, ali isto tako zadrzavam jednu notu objektivnosti sto vidim da fali odredjenim clanovima.

Link to post
Share on other sites
ti poredis ovakav audi. koji kazes da su isti rang

http://images03.olx.lt/ui/2/52/51/21645151_1.jpg

sa ovakvim nekim bmwom.

http://www.bmwinfo.com/pictures/00864.jpg

i hoces da kazes da je to isto? ti si lud...

Znas vrlo dobro sta sam hteo da kazem. Mogu na netu naci gomilu slika gde je audi ili merc extra stanje a bmw neki dresh. Ali to ne vodi nicemu. Niti bilo koja rasprava na ovu temu moze biti korisna, mozemo samo da se prepucavamo pa da posle obrisu nase komentare... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
Ovo je ipak forum BMW kluba Srbije. I nijedan auto nece da "pije" vodu sem BMW-a. Ni kada treba da nesto kazemo realno, a da nije u korist pomenute marke, pre cemo precutati, promrmljati nesto, ali necemo reci nista negativno, zato nista ne moze da se poredi sa BMW-om, ni Audi, ni Mercedes ... nista.

Od tebe sam i ocekivao odgovor. Ipak je tebi komentar i upucen, a i moderator si. Nijedan auto nece da pije vodu kada neko dodje ovde na forum i pocne da pise kako je taj auto bolji od bmw-a, kako je bmw sranje i sl. U redu je sankcionisati takvo ponasanje i pisanje. Ipak je ovo bmw forum. Ali reci da je bmw jedini ciji automobili traju 20god je malo klinacki. Vise spada u ono: "Moj tata je jaci od tvog tate".

Link to post
Share on other sites
Od tebe sam i ocekivao odgovor. Ipak je tebi komentar i upucen, a i moderator si. Nijedan auto nece da pije vodu kada neko dodje ovde na forum i pocne da pise kako je taj auto bolji od bmw-a, kako je bmw sranje i sl. U redu je sankcionisati takvo ponasanje i pisanje. Ipak je ovo bmw forum. Ali reci da je bmw jedini ciji automobili traju 20god je malo klinacki. Vise spada u ono: "Moj tata je jaci od tvog tate".

Ja ti samo kazem da je na BMW forumu, glupo pisati i pricati o Reno-u, Ford-u, Audi-ju... Da ne nabrajam. Ovde jedino sta se ceni je BMW. Ima subforum, automobili clanova koji nisu BMW i mislim da je to dosta. Da nije tako zvali bi CBC ili TS ili vec tako. A i bez obzira, stojim iza toga da nijedan nije atrakivan posle 20 godina kao BMW, pogledaj bilo koji BMW star 20 godina i uporedi ih sa nekim drugim, dao si komparaciju E36 i B4, vozio sam i jedan i drugi ( kum mi ima B4), on prvi kuka i nepodrzava tv oju pricu. A ciji je tata jaci.... je poredjenje, stvarno nemam reci.

Link to post
Share on other sites

Dzabe pricanja,prepucavanja o tome koji je lepsi koji je bolji kad svaki auto ima svoje vrline i svoje mane!Ovaj je bolji po onome ovaj po ovome..Pogotovo ne na BMW forumu jer jbg-a zbog cega smo se okupili ovde,da pricamo o mecki ili tome sl.?U redu je prodiskutovati o nekoj marki kakva je,stanje,karakteristike itd!Ali ovako ne pije vodu...

Interesuje me misljenje Lady Ljilje zbog cega se ovo desilo??

E pa momci druzenje je bilo kratko ali slatko!Gospodja koja "uredjuje" forum mi je brutalno skinula postove iako ni jednom recju nisam nikoga uvredio ni provocirao!!Sta reci sem brutalna cenzura!Postove u kojima je tesko pljuvanje i ostalo nije nasla za shodno da skine!Hvala vam na lepom prijemu i dovidjenja!!Molim gospodju LADY da moje postove i profil obrise sa ovog foruma!!Hvala! :pleasantry:
Link to post
Share on other sites
Interesuje me misljenje Lady Ljilje zbog cega se ovo desilo??

Covek je napisao 2 posta u fazonu: "zasto niko ne reaguje na ovo" i "bas lepo izrazavanje" na temu raznoraznih prepucavanja u temi Aero...

Posto sam izbrisala postove za koje sam smatrala da su neprimereni (upravo i zbog njegove reakcije), izbrisani su i ovi njegovi komentari...Licno mi je zao sto se Covek nije vratio na pomenutu temu jer ne bi reagovao ovako...Obicno obavestavam ljude kada nesto brisem ili pomeram, moja greska sto sad to nisam ucinila...ALi ne mislim da je razlog da neko u ovoj meri ironicno reaguje sa "Gospodja LADY" i sl, jer postoji moje ime u profilu....Zao mi je zbog reakcije, u svakom slucaju...

Link to post
Share on other sites