Recommended Posts

Odneo sam felne na sredjivanje, ispavljene su ispeskirane, ali jos se dvoumim za boju. Imam neku ideju da ih ofarbam, da srce bude crno, a srafovi i rub polirani. Pa ako neko moze da mi na ove 4 slike odradi u photo shop-u, da vidim kako ce izgledati bio bi mu zahvalan. Pozzzz

18102009693.jpg

04082009491.jpg

04082009490.jpg

18102009687.jpg

Ili ako neko ima ideju, a zna da radi u photo shop-u, samo neka je izlozi.

Link to post
Share on other sites

ako odradis srce crno, zatvorice mnogo auto, i felna ce izgledati jako mala. bolje srce u neku nadrkanu polar bela perla. a srce polirano. da da kontrast i otvori malo auto. jer je tamna boja, tamno sve.i ako budu tamne felne nece uopste doci do izdrazaja.

Link to post
Share on other sites

Hvala, ali sam mislio i onaj unutrasnji deo( sem srafova), da ide u crno. Ako mozes odradi, a ako ne i ovo mi je pomoglo.

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Majstore posto ja radim poliranje felni,mogao bih to da ti sredim,jeste da bi to kostalo,ali bi izgledale extra,evo par slika kako su ispale moje posle poliranja,mada si ih vec video.image005nk.jpg

Link to post
Share on other sites

posto nemas hrom detalja na autu, i ono sto ima skidas, mozda ti ni na felnama ne treba.

Tamno na tamno ne ide, a crna je boja je trenutno u modi.

Moj ti je savet, provereno, svetlija siva metalik ce lepo leci na tamno plavu, sad i zauvek.

evo pm stize

Link to post
Share on other sites
rub poliran.

kraci beli. polar perla bela.

ima da izdrkavaju kad vide felne.

Daj uradi ti ili neko ko zna u foto shopu, da vidim na sta ce da lice.

Link to post
Share on other sites
posto nemas hrom detalja na autu, i ono sto ima skidas, mozda ti ni na felnama ne treba.

Tamno na tamno ne ide, a crna je boja je trenutno u modi.

Moj ti je savet, provereno, svetlija siva metalik ce lepo leci na tamno plavu, sad i zauvek.

evo pm stize

Stavio sam opet hrom gril napred ( bubrege)

Link to post
Share on other sites

neznam.zavisi od nijanse,svijetla,tamna....ja bi isao na ili skroz tamno,da je skoro crna ili na skroz svijetlo zlatnu,znaci siva koja vuce na zlatnu......kupis sprej 2€ i ofarbas jednu prije pripreme cisto da vidis....

Link to post
Share on other sites