Recommended Posts

evo malo slika moga automobila, mogu reci moja ljubav :preved: 320 ci 170konja, preso 112000km

spa0531nd5.th.jpg

spa0587mo4.th.jpg

spa0633pe4.th.jpg

spa0536hg6.th.jpg

spa0525yq9.th.jpg

spa0640oh0.th.jpg

kao sto vidite na ovu sledecu sliku skinuo sam original radio posto bilo je kaseta, i stavio kromiran menjac ///M ne vidi se lepo posto su slike sa telefona, moracu lepse slike sa pravi aparat

spa0638pv5.th.jpg

planiram da mu stavim vece felne i da mu sasijem kozu posto nemam kozu ;)

Link to post
Share on other sites

E, do ku*ca...!

Samo mi je jos ovo trebalo, pa da poludim nacisto!

Mislim...sta reci?!

EXTRA ti je autic! :preved:

Sto rece schnitzer, svaki komentar je suvisan!

U zdravlju ga vozio! ;)

Link to post
Share on other sites

:preved: ;)

ja samo sto ne vodim ljubav sa bembaru kolko je volim :D, sto se tice cene ide od 10000-10500€ pa na dalje, ovaj moj sam platio 11000€, iso na vrh francuske da ga uzmem, ali se izplatilo (posto u okolini pariza uvek malo skuplje), i bogami ocuvan je, ja sam samo crn auto trazio nije me zanimala druga boja, kao sto ste videli branici zadnji i prednji nisu isti kao ostali coupe, to su original iz fabrike tako ga bio narucio kad ga kupio, ima za volanom sa desne strane neznam kako vi to zovete da drzi brzinu sam, kao avion radi :)

a kolko se vrtu cene u Srbiji za ovakav ? iz Nemacke se dovozi ne?

Link to post
Share on other sites

Brate na kozu zaboravi to ti je moj savet,posto sam je imao u svom starom BMW-u.Samo lepo izgleda ali nista korisno od nje.Preko zime ima da ti se bulja smrzne ako nemas grejace,ali i dok oni zagreju to ti je to.A preko leta gledaj u hlad da parkiras osim ako nemislis da celo leto vozis u farkama,nesmes sesti izgore bulja i butine.

Link to post
Share on other sites

slazem se , bolje neke extra platnene kadice , koza je lepa samo na oko

Link to post
Share on other sites

Sve u svemu ok , auto

veliki minus :

- prednji i zadnji branik koji lagano vuku na selo tuning

- crvene čeljusti

Promjeni te branike, stavi od m paketa ,nazad led štopove , neka lijepa felga , volan i eto ga jedan jako lijep bimmer !!

:fool: :cray:

branici zadnji i prednji nisu isti kao ostali coupe, to su original iz fabrike tako ga bio narucio kad ga kupio,

Ovo nisu 900 % original branici , ovo je home maid branik ili od nekog German tuninga ,

Link to post
Share on other sites

eh jebiga danas jedan presao STOP i lupio me na levu stranu, tocak mi izkrivljen i malo karoserija, ali auto ide, sad je u garazi BMW, osiguranje sve placa hvala bogu posto mi rekli da ima za 3000-4000€ da se popravi :P

djomla: upravu si, razmisljacu

Perki: ne stvarno original BMW, proveravo sam

Link to post
Share on other sites

Po meni su branici OK (pogotovo ako covek kaze da su originali, pa valjda zna), a celjusti, stvar ukusa, to se bar da lako srediti! :english_en:

Pa, po narudzbi u `normalnom` svetu se sve moze, mislim, sigurno je neko u Francuskoj stavljao malu privredu od branika...?! Ma daj...

Sto se koze tice, podrzavam predhodna misljenja!

Kako god bilo EXTRA je! :P

Bravo decko! :english_en:

Link to post
Share on other sites

Perki: ne stvarno original BMW, proveravo sam

:P :english_en: :english_en: :tease: :acute: :acute: :pilot: :P

Želje i pozdravi !!

Nisu sigurno, dako da se nemoj tješiti !!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hvala vam, eto gotov je popravljen mi je auto, vec dve nedlje ga nisam video :(

perki : eto sto su branici 100% BMW, sad imam priliku da ti dokazem :( , posto branik mi se izlomio posle udesa i stavili nov, i nasli su ga u prodavnici BMW, auto naravno je popravljen u garazi BMW :( ako bi bijo german tuning nebi mogli da ga nadju :prankster2:

Link to post
Share on other sites