Recommended Posts

e ovako auto mi upali na -10 na pola kljuca ali cim je minus odma kad upali kao da radi na 100 obrtaja i stresa se sav i baci malo dima i tako par sekundi i onda normalno radi sta to moze biti?imam jos jedan problem ako mi mozete pomoci auto mi nekad ide nekad neide to kad neide ja stisnem pun gas a kao da drzim vrh gasa,bio bih zahvalan na pomoci unaprijed hvala :focus:

Link to post
Share on other sites

:D koji filter ako mislite na filter goriva zamjenio sam ga prije mjesec dana,i koji od ova dva problema sam rjesio mjenjanjem filtera.hvala :focus:

Link to post
Share on other sites

Pre mesec dana sam na autu ocistio sistem za dovod nafte, sada mi auto ne pali vec 4-ti dan jer... Kupio u kantu 5l nafte dosao kuci otvorio , a ono u kanti VOSAK. U svom zivotu onako nesto nisam video, gusce je od ulja. Tu naftu sam kupio na ELP-u, odem na NIS-ovu pumpu, stanem na automat da sipam tu gorivo, pogleam u crevu na utomatu i u onom prozirnom delu creva vidim da je zaledila skroz, tu na samom automatu. Tada mi bude sve jasno.

Sada opet skidanje svega a i tebi preporucujem isto, grejaci pre svega, proveri da li svih 6 pale, filter bez obzira kad si menjao proveri ga, imas elektricnu pumpu potapajucu u samom rezervoaru, izvadi i nju i plovak, zatim sito koje je nahvatalo sve i svasta...na samom dnu imaces parafina na kilogram, iscisti sve to, i svo zivotinjsko carstvo koje se napatilo iz ove nase nafte. Nema puno posla, a olaksaces puno autu. Verovatno i dizne ali ja ne znam koji aditiv je dobar za to, ako neko zna neka preporuci jer i meni je potreban isto.

Link to post
Share on other sites