Recommended Posts

evo da se i ja sa zakasnjenjem oglasim kao vodja naseg ozloglashenog bmw krimi klana :D :D :D

dosli smo u ZR sa malim zakasnjenjem .... uglavnom znamo zasto , ali jbg visa sila..... usli smo na parking motela i vec nas je cekala veeeelika gomila bmw-a

poredjali smo se i poceli da razgledamo , naravno svi smo imali oznake naseg kluba u vidu nalepnica . za njima je nastala ziva pomama .... nisam mogao da se odbranim od ljudi koji su navaljivali da im iste lepimo po kolima ... mika google ih je odradio majstorski

delili smo flajere naseg kluba i od firmi koje nam pomazu na neki nacin da postojimo ..... tu smo uocili da neki ljudi iz PRIJATELJSKOG nam kluba cepaju te flajere .... ali ok , ko gubi i ko se smatra slabijim ... ima pravo da besni i da se ljuti.....

sto se tice samog skupa , bilo je extra .... i vise od toga .... ceo program je koliko sam ja primetio bio jako uspesan i imao je extra odziv medju ucesnicima..... hvala domacinu sto nije zaboravio da nas pomene da smo prisutni i potrudicemo se da ucestvujemo na svakoj njihovoj manifestaciji.....

sto se tice drifta , tu je bilo zestoko , prvi performans je imao plavi cabrio , svaka cast momku ..... posle predstave dosta aplauza..... posle njega navalio neki momak u crnom bmw-u kockici , extra je odradio nastup , cak je u ruci drzao casu piva koja se nije mnogo prosipala , jos jednom SVAKA CAST .... takodje dosta aplauza....... dolazi i konacno dzoni 2.7 turbo na red ..... pokazuje im kako se to radi i ne stedi auto .... iako je imao maler prilikom dolaska i auto mu nije bas najbolje funkcionisao , ali u svakom slucaju aplauzi su bili mnogo veci i posle tacke gomila ljudi se okupila oko njegovog auta .... valjda da vide sta je prava mashina...... BMW KLINIK nazalost nije imao svoju tachku posto je tek sklopio motor i potrebna mu je razrada pre divljanja.... ali ne sumnjamo da bi se i on ubrajao u najbolje.....

uglavnom imam sve pohvale za skup koji je oborio sve rekorde posecenosti .... nijedan tipski auto klub do sad nije imao toliko automobila i posetilaca .....

od zamerki imam samo jednu .... koju sam dodushe i ocekivao ..... na drugarskom nam forumu smo naravno izbojkotovani do maximale , tj da objasnim .... na svim slikama koje su postavljene .... verovali ili ne ... nema nijednog auta sa natpisom naseg kluba ... ali ok ... ne ljutimo se

sve pohvale za mog druga Ernesta i hvala mu puno sto nas je docekao kao pravi domacin.....

Link to post
Share on other sites

...sta ces im, neka gledaju i neka venu, svojim postupcima su pokazali (ne)kolegijalnost, dali do znanja bmw clubu serbia, tj. nama kao i ostalima da smo No1. Nezaustavljivo idemo gore i nema nazad :D ...hvala im na tome, ko god to bio :D

Link to post
Share on other sites