Recommended Posts

Pre nekog vremena sam malo dosipao antifriza, negde skoro do max....inace radi se o 320 modelu, i danas vidim malo vode ispod auta kada sam ga parkirao, vozio sam ga po gradu, bio je podigao skroz temperaturu...nije mi se to do sada desavalo, savio sam se ispod auta, ne vidi se odakle je curilo...ne secam se da sam presao neku baru...da li je moguce da ako sam previse tecnosti sipao da izadje na ventilu ali nije bio mokar onaj na vrhu hladnjaka...hvala unapred...

Link to post
Share on other sites
Pre nekog vremena sam malo dosipao antifriza, negde skoro do max....inace radi se o 320 modelu, i danas vidim malo vode ispod auta kada sam ga parkirao, vozio sam ga po gradu, bio je podigao skroz temperaturu...nije mi se to do sada desavalo, savio sam se ispod auta, ne vidi se odakle je curilo...ne secam se da sam presao neku baru...da li je moguce da ako sam previse tecnosti sipao da izadje na ventilu ali nije bio mokar onaj na vrhu hladnjaka...hvala unapred...

ma nije bila preko max...znas..cekam jutro pa da ga opet vozim pa da vidim da li ce se opet dogoditi...pretegao sam sve selne, malo mi se cini da vlazi na posudi gde se sipa voda...dole pri dnu a pretpostavljam da se to moze odvojiti od hladnjaka i promeniti gumica mozda?

Link to post
Share on other sites

ima srednja crta na kojoj pise COLD i tu treba da bude tecnost kad je motor hladan. kad je vruc popne se pa skoro do vrha. meni je hladanjak propisao na spojevima alu/plastika sa strane a prvo je poceo da izbacuje vodu na tu gumicu tj gde se prelivni sud spaja sa hladnjakom. da ga nisi mozda pregrejao nekad?

Link to post
Share on other sites

nisam ga pregrejao...ja barem:)..e sada, kada je bio hladan je bilo mozda 100 grama vode vise, za dve one crtice iznad COLD...a imam utisak da je toliko vode i 'izbacio':thank_you2: samo da ne nastavi da izbacuje.....

Link to post
Share on other sites

ETO, ja danas izvukao malo vode sto ide preko COLD dok je motor bio hladan i nista (KUC KUC KUC) mi nije vise curelo...znaci NIKAKO IZNAD COLD crte...verovatno je na poklopcu ili onom ventilu gde se ozracuje ispustio vodu...pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz i hvala!

Link to post
Share on other sites

jeste drugari...cinilo mi se da kao malo dosipam i odmah sam primetio da mi je mootr promeio zvuk al ajde...i dok ovo toplo vreme i on izbaci ispod vodu...ok, mi se vidimo kada dodjes u komsiluk a ostali drugari srescemo se negde...pozzzzzzzzzzzzzzz, valjda nisam nesto zeznuo...

Link to post
Share on other sites

ali znam na prethodnom bmw(ali on je gubio vodu:() sam mu punio prelivni sud i nikada nisam imao nista slicno jer kad god bih pogledao vodu njemu je falila...a sada...xexexeex

Link to post
Share on other sites