Recommended Posts

Svima koji imaju problema sa muzikom,u mom slucaju fabricki kasetofon sa navigacijom za E46,toplo bi preporucio MP3 XCARLINK!!!!! Spravica koja se kaci pozadi na prikljucak za CD sanzer ,i napaja se preko kasetofona,u principu glumi CD sanzer s tim sto podrzava mp3 format i samim time mozete da slusate vise muzike koju nabacite na USB,SD karticu ili IPOD. Evo linka pa pogledajte. Pozdrav!!! :thank_you2:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Svima koji imaju problema sa muzikom,u mom slucaju fabricki kasetofon sa navigacijom za E46,toplo bi preporucio MP3 XCARLINK!!!!! Spravica koja se kaci pozadi na prikljucak za CD sanzer ,i napaja se preko kasetofona,u principu glumi CD sanzer s tim sto podrzava mp3 format i samim time mozete da slusate vise muzike koju nabacite na USB,SD karticu ili IPOD. Evo linka pa pogledajte. Pozdrav!!! ;)

isti problem i kod mene,tj. meni treba za ortaka...isto kasetofon sa navigacijom.

zanima me koliko te je izaslo sve i sta sve ide u setu?kaci se na onaj prazan dzek sto je predvidjen za sarzer?

Link to post
Share on other sites

To je extra stvar,to je stavio i ovaj momak u X5 skoro se pretstavio ovde na forumu,super stvarno stvarcica

Evo sad videh da ima i blutut,tako da jos bolje,deluje mi ok

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
isti problem i kod mene,tj. meni treba za ortaka...isto kasetofon sa navigacijom.

zanima me koliko te je izaslo sve i sta sve ide u setu?kaci se na onaj prazan dzek sto je predvidjen za sarzer?

Sam uredjaj kosta 120 e, i jos sam dao 2000din. liku koji mi je ugradio posto nisam hteo da se zezam sa skidanjem kasetofona da ne ostetim nesto! Kao sto si sam zakljucio kaci se na dzek za cd sanzer,a u paketu dobijas citac USB i SD kartica,i kabel za prikljucak na spoljnu jedinicu tipa iPOD,iPHONE ili obicanog diskmena.Podezava mp3 i vma format.Za vise informacija najbolje ti je da posetis njihov sajt,ostavio sam link u prvom tekstu. Nadam se da sam ti bar malo pomogao!! Pozdrav :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites