Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tvoj tunel je 10 sek a verujem da ima mesta za bolje vreme..

Moze, to znam, samo sam se malo opametio, a kada se izlazi iz tunela ne vidi se lepo sta me ceka, kolona ili je sve cisto do semafora:D

Zato, Zrenjaninac je moj nirburgring :)

Link to post
Share on other sites
Moze, to znam, samo sam se malo opametio, a kada se izlazi iz tunela ne vidi se lepo sta me ceka, kolona ili je sve cisto do semafora:D

Zato iskljucivo rano ujutru ili kasno uvece pun gas, pa i ako stoji neko na semaforu, valjda nema u kontra smeru niko :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Guest Alex_Kralj
Samo jedne felne imam,motorsport petokrake 17x7.5 i 17x8.5, a ona sa vise kraka mi je rezerva.

Koje gume imas na ovim felnama od 8.5 jota ili vec? a koje napred?

-Mislim na sirinu? napred 225 a pozadi ??

Link to post
Share on other sites
Koje gume imas na ovim felnama od 8.5 jota ili vec? a koje napred?

-Mislim na sirinu? napred 225 a pozadi ??

Ovo su replike, prednja felna je 8 jota a 235/40 guma, za nazad su 9,5 jota et4 a guma 245/45, ali zadnje gume su namontirane samo da mi ne propadnu od stajanja, pa cu staviti 255/40. A na prednje hocu da stavim 225/45, ta kombinacija je najbolja.

Link to post
Share on other sites
Ovo su replike, prednja felna je 8 jota a 235/40 guma, za nazad su 9,5 jota et4 a guma 245/45, ali zadnje gume su namontirane samo da mi ne propadnu od stajanja, pa cu staviti 255/40. A na prednje hocu da stavim 225/45, ta kombinacija je najbolja.

imam u planu da menjam zadnje gume,sada su 225/45 17,zasto mislis da je najbolja kombinacija 225-255?

Link to post
Share on other sites

Pa za moj auto fabrika kaze da je najbolje da su napred 225/45 a nazad 245/40, mada ne verujem da cemu smetati da zadnje budu malo sire, a za prednje nema potrebe da stavljam sire, samo ga usporavaju i povecavaju potrosnju. Kod tebe bi lepo stajale malo sire gume nazad :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites
Daj slike da vidimo kako napreduje. :)

Gotovo je sve, samo mi auto kod devojke, a ja sam u Sapcu na odmoru, kad se vratim u bg stizu i slike...

Link to post
Share on other sites
Gotovo je sve, samo mi auto kod devojke, a ja sam u Sapcu na odmoru, kad se vratim u bg stizu i slike...

Dao si devojci da vozi ///M3??? Nemanja druze sta se sa tobom desava???

Link to post
Share on other sites
ovako pricate u mom prisustvu??!! ....cccc :D

Kao sto ima devojaka koje ne znaju da voze, ima i muskaraca, vrsim selekciju kome dajem auto :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Kao sto ima devojaka koje ne znaju da voze, ima i muskaraca, vrsim selekciju kome dajem auto :D

I ja vrsim. Nedam nikome moj auto. Moj auto je samo moj. Ne uzimam od drugih i ne dajem svoj.

P.S. Sem kada me zena prebije i uzme sama kljuceve... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.