Recommended Posts

Interesuje me ako neko zna gde ima da se nabavi ili ako neko to vec radi...da mi kaze prvo da li je uopste moguce kasetofon u mojoj e 39-tki "biznis" audio oprema zameniti sa dvd screen-om. Da li je fizicki moguce to uraditi, da li su ostavljeni kablovi, dzekovi ili sta vec, posto se ne razumem u to...naravno ne bih to sam radio :lol:

Link to post
Share on other sites

Ako mislis na original verziju sa 16:9 ekranom moras da racunas na to da se u toj varijanti radio prijemnik nalazi u gepeku sa leve strane gde stoji player za navigaciju, CD charger, audio pojacalo... To znaci da kablovi moraju da idu iz gepeka do srednje konzole, do ekrana. Cisto sumljam da imas fabricki postavljenu instalaciju. Mislim da je to skupa investicija da se naknadno radi ali pogledaj na ebay-u pa ces dobiti pravu sliku o troskovima.

Ako si mislio da ubacis DVD koji nije BMW proizvod to je onda druga prica i verovatno visestruko jeftinija za tebe. Mnogi ce reci da nikada ne bi izvadili originalni radio i ubacili nesto drugo ali to je stvar ukusa kao i mnoge druge stvari.

Za drugu varijantu mozes da se obratis nekom servisu za ugradnju radio aparata za kola. Mozda ti ponude i neki svoj uredjaj koji te zadovolji...

Link to post
Share on other sites

Ne nikad ne bih izvadio bmw-ov deo, a ubacio neki drugi, pogotovo u enterieru, jer onda to maltene vise i nije BMW. To sam mislio da ubacim samo kada bih imao vec izvedenu instalaciju, pogledace mi to u nekom audio servisu. Ako znas nekoga za koga mislis da je dobar preporuci...

Hvala na pomoci... :lol:

Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam nikoga pouzdanog. Ali se svakako raspitaj na ebay-u koliko kosta citava zajebancija sa dvd ekranom. Mislim da je izuzetno skupa prica. Toliko od mene...

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
ako se odlucis da prodas svoj CD BUSSINES javi mi se

Koliko sam shvatio nije CD, vec kasetas.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

i mene zanima 16:9 navigacija.. ima po TUBU nekih likova sto 'budze' to..

nema ih mnogo da se kupi, na e bayu sam vido neke za 800-900 $, mislim da je solidna cena, mozda malo preskupa, procackaj. I javi ako nesto nadjes

Link to post
Share on other sites

E druze, ovo izgleda skroz DIVLJE :) mislim extra.. Samo me brine sto nije original BMWov. Jel ti imas ovako nesto? Kako te sluzi, da li je kvalitetan? plz odgovor :)

Link to post
Share on other sites

E druze, ovo izgleda skroz DIVLJE :) mislim extra.. Samo me brine sto nije original BMWov. Jel ti imas ovako nesto? Kako te sluzi, da li je kvalitetan? plz odgovor :)

Nemam, drug imao u pasatu, povezivanje jednostavno, dosta funkcija vise od fabrickog, ali nema neke funkcije sto fabricki ima, on je to iz nemacke doneo za nekih 350 eur, sluzilo je dobro dok je auto bio kod njega (4-5meseci dali i dalje sluzi neznam), kod nas je to malo skuplje oko 650 eur.

I mene isto interesuje da li neko to vec ugradio pre recimo vise od godinu dana i kako se ponasa posle tog vremena ipak je uredjaj kineski.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

momci ja postavio temu ali niko mi ne odgovara , a vidim da vi ovde pisete o busines kasetofonu iz e39-ke- ovo kod mene je kasetas sa chargerom 6x CD.

i vidim da ste ga vi vadili!

da li mozda znate jel se na njega moze prikljuciti extra bass sa pojacalom? tj da li ima onaj dodatni kabal kao na novim mp3 kasetofonima ? i da li ima ona dva prikljucka ( chincha ) za zvucnik? bio bih zahvalan na pomoci , posto ako nema da se ne mucim za vadjenje da nesto ne zeznem jer vidim da je malo zeznuto izvaditi!

hvala

Link to post
Share on other sites