felne za bmw


Recommended Posts

Slazem se da je preporucena varijanta i estetski prihvatljivija, ali u jednom CC lancu su trenutno vrlo povoljne Tigrove Sigure, pa u izboru staviti nove gume ili voziti stare 205-ice cenim da je pametnije ovo prvo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tema je malo zamrla. LM, odustao sam od 15-ica. Po mom estetskom sudu, na moju kockicu ce ipak bolje leci factory 14-ice sa malo debljim profilom. Sa 15-icama i 1600cm3 ispod haube bih sebi licio na prevaranta :D

Link to post
Share on other sites

Pazi ovako. Iako si vrlo brz i ostar na tastaturi, ne znam da li si razumeo poentu koja se tice mog izbora. Auto na koji idu felne je 316ica iz 1985 sa skromnih 55kw. Isti auto je u potpunosti stock kako spolja, tako iznutra. MOJ izbor je pao na fabricku 14" felnu iz tog vremena i preporucenu dimenziju gume. E sad, ako mislis da mi u prijateljskom duhu ovog foruma mozes promeniti misljenje - izvoli. Ako sve ostale i mene smatras nedovoljno inteligentnim za resavanje kompleksnih guma-felna problema slobodno reci.

Link to post
Share on other sites

Pa kako nema svi misle da ako umesto 14-ice stave 15" ili vise da auto nece moci da ide, da ce im porasti potrosnja i da ce skratiti vek lameli (da i to sam cuo i kad se nisam slogirao :D)

Ne znam odakle Vam ta ideja da svi mislite da ste glupi ako Vam neko nesto prigovori ili ako u zezanju pokusa da objasni nesto, ne ne smatram da nisi dovoljno inteligentan da pricamo o tome nego hocu da ti kazem ako si vec uzeo 15" ne znam zasto lepo ne uzmes i 15" gume i kraj, razlika je skoro smesna i neprimetna i u ceni gume, u osecaju tokom voznje, potrosnje i ko zna cega jos, a definitivno je lepse estetski !

Sta je onda Mario lud sto vozi 17" na kockici a nema 3.5 motor :D

Link to post
Share on other sites

meni je fabricki 15 pa vozim 18

a sto se tice fabricke felne mislim da je 2" vece jako mala razlika

Link to post
Share on other sites