Felge koje sam umalo bazio na smece !!!


Recommended Posts

znaci felge su bile ovakve prosle sezone...

87321002915633238321000.jpg

neki kreten ih je ofarbao sa bronzom za zastitu auspuha... :P

auto je tresao na njima i prednji i zadnji kraj....

kako ke dosla ova sezona ja sam ih pripremio u auto da ih ujutro povezem na smece

U kuci mi je pala na pamet restauracija,stavio sam sve na papir koliko bi sta kostao i odlucio da sve napravim sam...kucna radinost.

Samo sam poslao majstoru da mi popegla 3 felge :)

evo rezultat nakon 2 dana smirglanja...felge su ofarbane sprejem u boji novog zlata i prelakirane betbojnim u spreju.

Na dvije felge sam potrosio po jedan sprej.

Felge sam smirglaosamo do originalne farbe jer ce sa za nju lak bolje uhvatiti nego za alu....i zasto skidati fabricki primer.

Jos je na redu poliranje falca do ogledalo efekta....mislim da ce to biti extra felne..za sad su samo dvije ovakve a dvije nisam ni poceo.

malo ima prasine na njima,nije strasno...ja sam zadovoljan :P opasno mi vuce na OZ racing :)

sdc10618.jpg

naravno kad sve bude gotovo ide vise slika...

Link to post
Share on other sites

mene sve izaslo 50€...i sto kazes saed nove fele imam....a i ljepo izgledaju :) barem meni

Link to post
Share on other sites

@necam... svim smirglima koje postoje i na kraju polir pastom

@zeljko...nema poklopaca to je to...ici ce crni mat sarafi....

Link to post
Share on other sites

Ej extra si ih odradio svaka cast, cime si to smirglo mislim rucno ili neka slajfarica?

ma felge nisu problem uz malo truda mozes ih covjek kod kuce sam sredit da budu ko nove.

pozzz

Link to post
Share on other sites

ržfelga je bila zavrnuta na auto koji je radio u 1 brzini...ja sam samo drzao smirgl....

Link to post
Share on other sites

evo dao sam da se izrade znakici,koje sam poslije ja lakirao bezbojnim....prezadovoljan sam..jos dvije gume naprijed kupiti 195/50 ima da bude LOW bling bling RIDE :drinks:

040910133517.jpg

040910134232.jpg

040910133956.jpg

Link to post
Share on other sites