Recommended Posts

To su 2 razlicita motora u 2 razlicite marke automobila bez obzira sto je w12 motor. Da sam stavio klip od ferarija onda bi se moglo parirati sa lambordzinijem.

Mogao sam staviti klip gde CSI-a i sa remusima, KN-vima i ostalim po meni glupostima koja se mogu staviti na auto da bi se dobijao zvuk kao lambordziniju i sl., a ovako se cuje fabricki zvuk CSI-a sto je po meni mnogo kulturnije. U svakom slucaju je stvar sta ko voli

A i ta policijska sirena, muka mi je od nje kad je cujem ;)

Link to post
Share on other sites

Mislim da je ne bitno da li je w ili v, jer kada vlasti u Srbiji ne vode racuna o pismu zasto bi i svi mi?! Kada budu odradjene nove tablice za putnicka vozila pored cirilice imaces i 3 slova latinice!!!!!!!!!!!!! ;) To mu dodje od svega po malo u korak sa svetom :) :good: :lol:

Link to post
Share on other sites

Lepo ti lemi kaze V a ne W,postoje i V motori i W kao recimo u Vejronu,i kakve veze to ima sa srbijom i tablicama i ovom temom koju si postavio,covek te je ispravio da bi naucio da nije isto V i W,osim ako nisi jedan od onih koji koriste W umesto V,X umesto H i tako tih sto prepravljaju latinicu i ostalo

Link to post
Share on other sites
Mislim da je ne bitno da li je w ili v, jer kada vlasti u Srbiji ne vode racuna o pismu zasto bi i svi mi?! Kada budu odradjene nove tablice za putnicka vozila pored cirilice imaces i 3 slova latinice!!!!!!!!!!!!! :2u4pvecna8: To mu dodje od svega po malo u korak sa svetom :lol: :lol: :lol:

prochitaj ceo text gore i videcesh da ni na jednom mestu nisi stavio W umesto V, osim za konfiguraciju motora, a tu je jedino bitno, jer su V motori a ne W motori u ovim automobilima! to shto ne razlikujesh raspored cilindara u motoru je jedna stvar, a shto si nepismen je druga ;)

Link to post
Share on other sites
prochitaj ceo text gore i videcesh da ni na jednom mestu nisi stavio W umesto V, osim za konfiguraciju motora, a tu je jedino bitno, jer su V motori a ne W motori u ovim automobilima! to shto ne razlikujesh raspored cilindara u motoru je jedna stvar, a shto si nepismen je druga :lol:

Pa ti na sajt prosvete pa drzi casove predavanja, a ovo je sajt o automobilima i mislim da ako je bilo ko, slucajno ili namerno pogresio slovo ili bilo sta drugo u svom post-u ne treba pametovati i drzati predavanja.

A, druga stvar, vozio sam auto kada si ti mastao o vozackoj i to bas takav auto koji imas u profilu, to mi je bio prvi auto.

Ziv covek pa gresi i gresce celog zivota :2u4pvecna8:

@necam3

Mislim da je svima ovde na forumu zelja da probaju krug na stazi u Nürburgring :lol:

Link to post
Share on other sites
Pa ti na sajt prosvete pa drzi casove predavanja, a ovo je sajt o automobilima i mislim da ako je bilo ko, slucajno ili namerno pogresio slovo ili bilo sta drugo u svom post-u ne treba pametovati i drzati predavanja.

A, druga stvar, vozio sam auto kada si ti mastao o vozackoj i to bas takav auto koji imas u profilu, to mi je bio prvi auto.

Ziv covek pa gresi i gresce celog zivota :2u4pvecna8:

druze, uz svo poshtovanje shto si stariji i to, ti si mnogo nepismen, a i glup!

Link to post
Share on other sites
Pa ti na sajt prosvete pa drzi casove predavanja, a ovo je sajt o automobilima i mislim da ako je bilo ko, slucajno ili namerno pogresio slovo ili bilo sta drugo u svom post-u ne treba pametovati i drzati predavanja.

A, druga stvar, vozio sam auto kada si ti mastao o vozackoj i to bas takav auto koji imas u profilu, to mi je bio prvi auto.

Ziv covek pa gresi i gresce celog zivota :2u4pvecna8:

@necam3

Mislim da je svima ovde na forumu zelja da probaju krug na stazi u Nürburgring :lol:

Brate ti rece da je nebitno da li je W ili V,a sada kazes greska slucajno itd,ako je slucajno onda ne kazes ne bitno je,lepo ti covek kaze a ti se hvatas za njegove godine,sta mislis sta sam ja vozio kada si se ti igrao u pesku??

Nemoj da si takav niko ti ovde nista ne zeli za zlo ali ako te neko ispravi nemoj se duriti i misliti da ti neko drzi predavanja jer kao sto si rekao ako ceo zivot covek gresi isto tako ceo zivot i uci,i nije sramota ako nekad naucis nesto i od mladjih

Link to post
Share on other sites