Ja da se pohvalim :)


Recommended Posts

Uzeo sam prosle godine sonar farove, niklovane sa angel eye's belim.. Inace iz jednog dela je far i migavac.. Nego sta hocu da kazem.. Ja prvo nisam kontao sta je to, ali skontao sam :P Upalila mi se sama duga svetla, ali ne sijaju jako, vec onako u pola snage.. Bilo mi jako cudno, onda sam skontao da mi ne radi jedno dugo svetlo.. Zamislite, kad crkne sijalica od kratkih upale se duga sa nekih 70% snage, bas extra stvar zbog pandura :) Slikacu/snimicu sutra :lol:

28032010079.jpg01042010085.jpg

Link to post
Share on other sites

a sta su iglovi?

ako misli na prstenove, sigurno je hteo reci da treba da bude taj sastavak na sredini da bude gore, a ne na dole.

Link to post
Share on other sites

Iglovi (EAGLES EYES) kolilo dam upucen to se tako zove i da treba da su gore! Prosataj malo po netu da vidis kako treba da stoje. Ne znam koji je ovo pacijent pakovao ali miki nemoj da se uvredis ovo je i pogresno a i ruzno. Gubi poentu sa tim razrezom dole.

Link to post
Share on other sites

ne ljuti se niko

nego iglovi. prvi put cujem, a i nema nikakve veze sa angel eyes.

a ovo je fabricki far ovaj after market ovakav. i meni bi na primer bilo lepse da je sastavak tak od gore, i taman ga pokrije obrvica i ne vidi se sastavak. onda bi bizgledalo kao da je ceo krug.

Link to post
Share on other sites