Recommended Posts

znam da je ovo pitanje vec postavljano ali nema odgovora.dakle,volan se tesko okrece i kad skrecem volan se ne vraca sam.interesuje me sta moze da bude dali je letva sto je najverovatnije ili mozda nesto oko amortizera.inace to mi se desavalo pre 6 meseci zamenio sam letvu stavio polovnu ali sad se opet desava i ako je letva dali se remontuje gde i za kolilo para po mogucstvu u nisu . u pitanju je 318i m10 obicna letva

Link to post
Share on other sites

Posto si vec menjao letvu i kazes da je isto onda skini amortizere i proveri nosace istih verovatno ostali bez masti i zakovali ti te ih zameni a ako nemozes onda ih barem podmazi.

Link to post
Share on other sites
Nesa spona. Nalazi se u komrenu. Idem danas do njega nesto zbog mog auta, pitacu ga za tvoj problem pa ti javljam sta mi je rekao.

ok javi mi

Link to post
Share on other sites

Izvini sto malo kasnim, obaveze. Kao sto ti i rekoh, bio sam do nese danas i pitao ga za tvoj problem, njegov odgovor je: nije to letva, zaribale su ti viljuske, jabucice i sta vec imas u trapu ne mogu da se setim sta je sve rekao i da neces to resiti zamenom letve.

Uostalom evo ti njegov broj pa popricajte.

063/421-589 Nesa

Nadam se da sam bar malo pomogo!

Link to post
Share on other sites
Izvini sto malo kasnim, obaveze. Kao sto ti i rekoh, bio sam do nese danas i pitao ga za tvoj problem, njegov odgovor je: nije to letva, zaribale su ti viljuske, jabucice i sta vec imas u trapu ne mogu da se setim sta je sve rekao i da neces to resiti zamenom letve.

Uostalom evo ti njegov broj pa popricajte.

063/421-589 Nesa

Nadam se da sam bar malo pomogo!

ok zoki hvala za trud i samo da te pitam gde je okupljanje kad i u koliko ako to jos uvek zivi posto su ovde sve neki stari postovi u vezi okupljanja

Link to post
Share on other sites

Nedeljom iza hitne pomoci u 16:30h samo ne skupljmo se svake nedelje. Proveri ovde recimo u nedelju dali ima neko obavestenje ili ostavi tel tamo gde su oni postovi u vezi skupova pa ce neko da te kontaktira kad se nesto bude desavalo.

Link to post
Share on other sites
Da ti nije problem sa onim petim amortizerom, tj amortizerom na letvi, on zna da rikne

znam na sta mislis ali neznam dali je zbog njega ali ne verujem

Link to post
Share on other sites

i ja sam imao isti problem samo sto se kod mene volan vracao,cale ga terao neko vreme tako,nekad je bilo kao kad okreces volan na kamionu a nekad kao da imas servo i evo sad je normalno. :D

Link to post
Share on other sites
i ja sam imao isti problem samo sto se kod mene volan vracao,cale ga terao neko vreme tako,nekad je bilo kao kad okreces volan na kamionu a nekad kao da imas servo i evo sad je normalno. :D

a zamisli kako je meni na 7,5 jota i mali volan

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

koliko si platio polovnu letvu i gde si uzeo?

valjda bese 40 eu uzeo sam je u bg ako hoces imam sad jednu komplet sa sfernim zglobovima i sponama letva dobra a ovo drugo neznam dobio sam je 30 eu

Link to post
Share on other sites