Recommended Posts

Pozdrav svima koliko vas ima. Trebaju mi par informacija a i predlozi. Pa ovako produvo mi je zadnji lonac na petici 520 24v! E sad me interesuje gde i ko dobro pravi sportske izduve cuo sam za Batu iz NS neko kaze da je dobar neko kaze da je los i za nekog Dekija iz Trstenika ali jbg 250km u jednom pravcu to mi je malo daleko. Pa drugari zanimame dali je neko imao slican problem i kako ga je resio naravno i kako je zadovoljan!!! Unapred hvala pozdrav iz Vrsca!!! :cray: :fool:

Link to post
Share on other sites

ja sam ti vec moje misljenje rekao...... raspitaj se jos malo pa odluci ....

Link to post
Share on other sites

Borko odma da ti kazem za Batu,moj brat je pre dva i po meseca(posto mu je fabricki produvao) kod bate ugradio protocni lonac,skinuo mu katalizator i stavio mali lonac umesto njega.Auto dobio EXTRA zvuk i prodisao.Auto je 318i M43 95g.

Drugu je na kocki 325i stavio lonac(dtm) pre dve godine,ima zvuk extra a vozi je kako se i bmw auti voze(dusu mu izvlaci) a lonac uopste nije nigde progorio i odlicno se drzi.Ovde u Novom sadu likovi dolaze kod njega narucju pletene grane,lonce i nisam cuo da se neko zalio.

Link to post
Share on other sites

Borko odma da ti kazem za Batu,moj brat je pre dva i po meseca(posto mu je fabricki produvao) kod bate ugradio protocni lonac,skinuo mu katalizator i stavio mali lonac umesto njega.Auto dobio EXTRA zvuk i prodisao.Auto je 318i M43 95g.

Drugu je na kocki 325i stavio lonac(dtm) pre dve godine,ima zvuk extra a vozi je kako se i bmw auti voze(dusu mu izvlaci) a lonac uopste nije nigde progorio i odlicno se drzi.Ovde u Novom sadu likovi dolaze kod njega narucju pletene grane,lonce i nisam cuo da se neko zalio.

Hvala Mile tako sam i mislio.

Link to post
Share on other sites

Znam lika iz Zemuna meni je radio na kockici protocni lonac sa sve gravurom M, mnogo je lep i strasan zvuk, momci sa banjice su videli i culi. Sada kao sto verovatno znas imam e36 2.0 i ovih dana idem ponovo kod njega da mi pravi zadnji lonac i cini mi se da kosta oko 3000din i daje 5 godina garanciju. Javi mi se na pm ako hoces vise informacija, covek je za svaku preporuku.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...