Nece da mi prenese auto


Recommended Posts

Treba mi vasa pomoc,cale uzeo u kompezaciji golfa 3,sad taj lik nece da mi prenese auto,a nemam nikakav ugovor i sl.Sta da radim da li da idem da ga bijem,ili postoji neki finiji nacin da se to resi.Hvala

Link to post
Share on other sites

a jeste vi prenijeli to drugo auto na njega....nadam se da niste....ako je auto u pitanju...

Link to post
Share on other sites

i znaci on nije zadovoljan taransakcijom i sad ucjenjuje i zajebava.......ako je tvrdoglav nemozes mu nista sem ostati bez auta i zaglaviti pritvora i velike kazne.....moze ladno poslati policiju da dođe i po tebe i po auto....da on ne mredne kurcem....

Link to post
Share on other sites
Treba mi vasa pomoc,cale uzeo u kompezaciji golfa 3,sad taj lik nece da mi prenese auto,a nemam nikakav ugovor i sl.Sta da radim da li da idem da ga bijem,ili postoji neki finiji nacin da se to resi.Hvala

Da si uzeo fotokopiju licne karte ja bih ti sredio

Link to post
Share on other sites

Jedan pravnik mi je rekao da bez obzira sto nemate pismeni ugovor sama ta zamena koju ste dogovorili je validan tip ugovora... Za legalne varijante pravac kod advokata, za nelegalne imas da biras...

Link to post
Share on other sites
Jedan pravnik mi je rekao da bez obzira sto nemate pismeni ugovor sama ta zamena koju ste dogovorili je validan tip ugovora... Za legalne varijante pravac kod advokata, za nelegalne imas da biras...

ok,hvala ti na interesovanju :dance3:

Link to post
Share on other sites

pa jeste validan tip ugovora,ali ajd dokazi...... danas je cak civil vs policajac 1:1 izjava,pa sam ja rekao da nije tacno da sam isao 140kmh nego da sam isao tacno 60kmh koliko je ogranicenje i kako policajac nije imao nista cim bi dokazao izjavu u zapisniku (osim brzine koja je bila na monitoru radara i koju sam video) ja sam dobio oslobođenje a budžet suda popusio troskove sa veliim crvenilom na policajcevom licu,suđenje je bilo u gradu kroz koji sam samo prolazio...(znaci nemam poznanstva)....

moze pokusati naci svjedoke da su dogovorili te ispunili sve usmene dogovore,ali pazi,on (starei vlasnik auta) moze naci svjedoke da si mu ostao kratak 1000€ i da svakom da po 100€ njih 5 to je 500€ i njemu ostane toliko u džepu,ili vrati auto.....

Link to post
Share on other sites

Covek ocigledno nije zadovoljan trampom pa hoce da te jebe i trazi jos novca,nemoj da bude da te ja nagovaram ali ja bih uradio sledece:Ponudio mu cifru koju zeli zavrsili u sudu prenos vlasnistva i kad bi dobio papire na sebe e onda bih mu polomio par zuba i kazao mu fino jebiga ti sad taj novac daj zubaru on ce to sve da ti sredi ne sekiraj se i mi smo kvit,ajd zdravo vodim te na rucak kad budes mogao da jedes.

Link to post
Share on other sites

Moj ti je savet da nema nista na finjaka, sto si bolji i finiji ima vise da te trpaju, odes lepo kod njega kuci i objasnis mu da nemas ni vremena ni volje da se zaejabavas sa njim (prethodno se raspitas sta ti sve treba od njega, npr. kopija te licne karte) i kazes mu sutra dolazim po to, i pozelis prijatan dan, a sutra odes po to, nema nista da ga zivkas i sl. samo odes kod njega kuci i videces kako ce da spremi, ali nemoj da se ponasas kao pickica, ako ne umes zovi nekoga od drugara ko je ubedljiviji i neka kaze da je kupio taj auto od tebe i da mora da ga prenese (ne da hoce nego da MORA) i posao resen, videces kako ce da se zapita da li da se glupira ili ne, a ako nastavi da se glupira poslacu ti pp kako da ga ubedis :prankster2:

Link to post
Share on other sites

jesi ti njega bio po usima, da uzme tu robu, jesi li ga prisiljavao, jel si se uopste vide stim covekom, neces nista postignuti preko telefona, lepo odes kuci kod njega, pa iako nije kuci ti udjes pa budes malo arogantan da mu zena prenese, pa dodjes opet on ponovo nije kuci pa mu izneses np televizor, pa se najvis ponovo pa ponovo nije kuci uzmes lepo svoju robu, e sledeci put on dolazi kod tebe da se dogovorite

Gore je neko naveo nista neces postignuti na filjaka, moras biti drzak i bezobrazan sa takvim ljudima, sa advokatom ok ali je proces dugacak.

Link to post
Share on other sites

da,naslilnicke metode mogu da upale (prijetnja,ljutita faca,body majica i ostale hollywood fore)....)....ali mozda je tip veci siledžija od vas....inace i nemora da bude veci siledžija samo treba da bude tvrdoglav,nesmes da mu uđes u dvoriste a kamoli u kucu ako on to neodobrava....

ja licno nemam zivaca,vjerovatno bi ga polomio i u crkvi da ga nađem pa mu toga golfa protjerao kroz dvoriste,stan,kucu,supu ili sta vec ima..... i onda opet soba br14 u stanici,pa pritvor u podrumu,pa maltrtiranje od strane kretena u fantomkama,pa otkrivanje ko je radio tada smjenu u policji pa jebanje mame onom u fantomki.......

gdje sam ono stao,nemojte misliti da sam na strani tipa koji nece da prepise auto,ja samo kolegi prijateljski savjetujem sta ga moze snaci i sta bi mogao ocekivati,vrlo lako je moguce da ce tip popustiti preko telefona a moguce je i da ces ostati bez auta I BEZ ROBE ...... znaci sve je moguce....ja mislim da bi (kada bi dobro razmislio,trezveno,bez revolta o kojem pisem u pocetku) mu vratio auto,uzeo robu nazad ( ne volim kada je neko nezadovoljan samnom) ali onda bi mu vjerovatno sjebao auto ili platio nekog da ga sjebe ili ga jebao na neki drugi nacin u dogledno vrijeme samo radi toga sto se zajebava i da ja njega ostavim i bez robe I BEZ AUTA.....

sretno kolega.....

btwe: zaboravi ove fore o ulazenju u kucu i uzimanje televizora....

Link to post
Share on other sites