Recommended Posts

Cuo sam se sa deckom iz Novog Sada koji prodaje audi a8 stranca..posto je meni stvarno daleko treba da predjem iz kosovske mitrovice skoro 500kilometara u jednom pravcu da bih auto pogledao tj kupio.. a i troskovi ce biti dosta veliki..zamolio bih nekog da ako je u mogucnosti pogleda auto i posalje mi neki mms ili da mi cisto kaze malo o autu kakav je limarisjski i na trapu nesto osnovno malo..te troskove bih ja platio nekome..pustio bih mu dopunu ili posalo soma dva za trud..svako ko je iz N.Sada bi bio od pomoci..nadam se da ima dobrih ljudi..pozdrav od jovana..0665183207 je moj broj.

Link to post
Share on other sites
Ja cu verovatno za vikend u NS pa ako ti nije kasno do tad... Naravno nikakva nadoknada nije potrebna... Pozz

zahvaljujem brate..ako se niko ne javi preostajes mi ti..hvala jos jednom.

Link to post
Share on other sites

ahhahahaha. vidis jovane kako je to. a zamisli koliki sam ja put prevalio, iz novog sada dosao do novog pazara. i vidim grob. a vi mi napricali do jaja auto... nije to u redu nikako...

Link to post
Share on other sites
ahhahahaha. vidis jovane kako je to. a zamisli koliki sam ja put prevalio, iz novog sada dosao do novog pazara. i vidim grob. a vi mi napricali do jaja auto... nije to u redu nikako...

Ne moras sa takvima da se poredis Zeljo, gledaj sebe

Link to post
Share on other sites
ovaj carapan iz krusevca nesto na moj racun...nepotrebne komentare delete neko od admina..

uuuuu je.

ne na tvoj nego na racun tih koji su isetali zeljkasrb.

nema razloga da ne ode da pogleda auto ako ima vremena

Link to post
Share on other sites

moze..lock zahvaljujem se markoniju na fer i korektnom odgovoru i na pozivu ,jos jednom hvala.. :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.