e46 318d Touring M-Sportpaket II


Recommended Posts

Pozdrav svima, evo da predstavim svog BMW-a. U pitanju je E46, kao sto pise u naslovu. Dakle 115 KS (sto je malo, malo je :) ). Ono sto me odusevljava je oprema koju poseduje, izmedju ostalog i bluetooth telefon, automatske farove i brisace, kao i unutrasnji retrovizor sa samozatamnjivanjem, navigacija MkIV...

Proizvoden je 10. 2002 i ima predjenih 195000km, ali kao sto se i po slikama moze videti ocuvan je bas dobro...

Picture007.jpg

Picture008.jpg

Picture011.jpg

Picture009.jpg

Picture015.jpg

Picture016.jpg

Picture024.jpg

Picture020.jpg

Picture017.jpg

Picture014.jpg

Picture019.jpg

Picture028.jpg

Auto je super utegnut, jedino sto mi se cini je da je neki nosac motora odsvirao svoje (oseca se malo jaca vibracija, narocito pri gasenju)... Po gradu lepo ide, na auto-putu se oseti nedostatak snage, ali uspe da nagusla do 205 km/h... Verovatno cu staviti cip, jedino me nervira sto ce poceti da purnja (sad ne izbacuje ama bas nista ni na punom gasu).

Naruceni su InPro farovi sa kuglom i angel eyes-om jer je xenon jedino sto nedostaje ovom autu...

stavio sam mu i mrezicu sa E60 kod suvozacevih nogu...

Za sad toliko... :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisah gore, 195000km, imam servisnu istoriju auta, sve je radjeno na vreme...

Kilometraza jeste velika ali po onome sto vidim nema nekih znakova umora... Ne purnja, dobro vuce (za 115 KS)... Jedino sto mislim da ce biti problem posle cipovanja je set kvacila... Na njemu je jos fabricko... Verovatno cu staviti cip da vidim kakva ce biti situacija, pa ako mi se ne svidi vraticu fabricko podesavanje...

Lep,dođi na banjicu da razmenjujemo iskustva

Kada se okupljate, naletecu kada se uklopim sa vremenom...

Link to post
Share on other sites

I meni je limuzina malo lepsa, ali sta da se radi - "takva tura" ;)

Hvala svima na lepim komentarina...

Inace sam update-ovao software navigacije na verziju v.32 pa ako nekome treba disk neka se javi da mu dam...

Skinuo sam i mapu 2009-2 HIGH tako da je i to na raspolaganju, samo je potreban DVD Dual Layer disk...

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Slazem se za motor... Na auto putu je kao hrcak ;)

A sto se oglasa tice to sam napisao vec kada sam se predstavljao, ali verovatno retko ko cita predstavljanja clanova :lol: Hobi mi je dovozenje (Nemacka) i prodaja automobila, ali necu koristiti forum u te svrhe. Neki vid neobavezne prodaje (ako se proda - proda se :lol:, idemo stepen vise). Inace uvek dovezem auto koji mi se bas svidja (i mora da bude ovako skockan da bi me zadovoljio), a ne neki koji se lakse prodaje... Necu sebe da nazovem BMWistom ali taj sam brand oduvek voleo, narocito M-Pakete... Pre BMW-a sam vozio Alfu 147 2.0 T. Spark

DSC_0381_fhdr.jpg

(kao sto se vidi i ona je bila skockana :rolleyes: )

, kao i dve Alfe 159 (1.9 JTDm i 2.4 JTDm), i pre toga dosta automobila... Volim sve automobile, i stvarno nemam predrasuda ni o jednom brand-u... Dakle bitno mi je da auto izgleda top, kao i da je u top stanju...

Eto i to je razjasnjeno nadam se...

Link to post
Share on other sites

Sad te razumem i donekle slazem sa tobom, jer neznam kako bi izdrzao do kraja zivota da jedem samo pasulj.

Inace cime je slikana ova lepa alfa i jel doradjivana u PS?

Link to post
Share on other sites

Mislim da je Nikon D40 u pitanju, slikao je Vukasin, mozda ga neko zna sa CBC foruma... Voli da fotka, imam jos dosta lepih fotki Alfe, ali cu ovde okaciti kada bude slikao BMW-a... Inace mislim da slike radi u HDR-u (ne razumem se bas najbolje, znam samo da opali 5-6 istih fotki sa stativa sa razlicitom ekspozicijom i to posle slozi u nekom programu).

Sportski centar banjica (poligon za vožnju), nedelja od 19h.

Ja svracao veceras oko 19.15 i naisao na gomilu mutanata od kojih je samo jedan licio na BMW, pa sam napravio polukruzno... :lol: ;)

Link to post
Share on other sites

Stvarno se dosta stvari razlikuje, ja tek kada sam moj parkirao pored stock karavana video sam kolika je ta razlika... Sto bi rekli "kao dupe i oko" :)

Cak i dosta detalja u unutrasnjosti je drugacije (pragovi sa "M" logom, odmoriste za nogu za "M" logom, volan, sedista kombinacija alkantara-platno i ono sto se meni najvise svidja - svi stubovi i nebo u crnoj boji...)

Link to post
Share on other sites