Recommended Posts

procureo mi je hladnjak na spoju boce i hladnjaka, moze li boca da se odvoji od hladnjaka i da se zameni ovaj dihtung pod brojem 3?

MjUxMV9w.bmp.png

Link to post
Share on other sites

video sam to, ali cudno mi da nista drugo nedrzi bocu sem toga...po slici mi izgleda da skinem br 5 i izvucem bocu gore...nesto mi to slabo

Link to post
Share on other sites
to sam i ja shvatio ali nisam video nista sto drzi bocu za hladnjak, nemogu da vidim kako se skida boca...

Bocu povuci na gore tako se vadi,sa zamenom gumice tesko da ces resiti problem jer se boca uglavnom deformisevremenom u donjem delu tako da ces morati da trazis drugu ili u najgorem slucaju drugi hladnjak.

Link to post
Share on other sites

mora da se skine hladnjak. ja sam imao isti problem i nisam uspeo da skinem bocu sa hladnjaka na licu mesta. posto nisma bio rad da skidam sad sve napred i da razmontiravam pola auta problem curenja sam resio onim praskom za dihtovanje ali ako se odlucis na taj potez moras da vodis racuna da ne zacepis ceo sistem tj. na dobro zagrejan motor bukvalno soli po malo praska , nikako nemoj da sunes odjednom celu bocicu. moj je bio propisao na svim mogucim spojevima sa obe strane i uspeo sam da ga zadihtujem sa manje od 1/4 bocice. znaci, po malo iz nekoliko puta :)

Link to post
Share on other sites