Recommended Posts

  • 1 year later...

Ja mislim da je dosta slika. Tek sad sam uspeo da stavim nesto slicica... Moram jos par sitnica oko limarije da sredim i bice u tip-top stanju,nazalost nema se vremena,ali polako....

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :e30:

Link to post
Share on other sites

auf.... legle su kao budali samar brate,stavio sam i nove gume tada jos.... ma idi jbt smrzli smo se kao misevi... seti se kako je bio prljav auto,to vece samo sto sam stigao odveo sam ga na kupanje... :dance3:

Link to post
Share on other sites

auf.... legle su kao budali samar brate,stavio sam i nove gume tada jos.... ma idi jbt smrzli smo se kao misevi... seti se kako je bio prljav auto,to vece samo sto sam stigao odveo sam ga na kupanje... :dance3:

Bio je prljav za sve pare..

Inace, kako te sluzi, sobzirom da prelazis puno sa njim?

PS Jos na pumpi sam ti rekao da su ga felne okrenule za 100%

Link to post
Share on other sites

Bio je prljav za sve pare..

Inace, kako te sluzi, sobzirom da prelazis puno sa njim?

PS Jos na pumpi sam ti rekao da su ga felne okrenule za 100%

ma dobro me sluzi,da kucnem u drvo,motor radi kao sat i ne osecam ga da radi,vozim ga na benzin

jer ne mogu da se cimam oko gasa,a i lepse mi ide i ne trosi mnogo,kad ga ne gazim :lol:.....

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

i to je to narode,ja sam svoj auto sredio do maksimuma,ulaganja vise nemam sem redovnih servisa ostalo mi je jos komplet farbanje,a to necu da radim dok mi ne stigne original BMW farba za njega.... auto mi je top tip :D

Link to post
Share on other sites