Recommended Posts

Ne znam da li imas filter vazduha za kabinu, nisam sifuran da li neki od e36 modela ima to jer znam mnoge koji su imali takav problem na svojim kolima drugih proizvodjaca i kada zamene filter sve u redu. To je sto ja znam, nadam se da ces resiti problem brzo jer kada su meni stagla zamagljena ili prljava, mnogo me nervira.

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li imas filter vazduha za kabinu, nisam sifuran da li neki od e36 modela ima to jer znam mnoge koji su imali takav problem na svojim kolima drugih proizvodjaca i kada zamene filter sve u redu. To je sto ja znam, nadam se da ces resiti problem brzo jer kada su meni stagla zamagljena ili prljava, mnogo me nervira.

Neko mi rece da je filter klime,dje mu dodje taj filter ili taj filter kabine,mnogo me nervira ovo uhhh kao da sam prefarbao stakla u bijelo :D

Link to post
Share on other sites

Imas ga u svakoj prodavnici auto opreme, mada ga ima i u vecim marketima. Ja sam kupio neki holandski i mogu ti reci da je odlican. Gledaj da bude sprej za maglu a ne protiv zamrzavanja soferke, mislim stakala uopste.

U sustini dobro je imati i jedan i drugi, a sve skupa negde oko 600-700 dindzi oba.

Kada sam vec spomenuo i ovaj drugi, onda bar da kazem da je i on super. Uopste mi se ne zamrzavaju stakla a znate i sami kako je bilo ovih dana rano ujutro. Moj kolega vozi kalibru i kada smo izasli sa posla iz trece, ja otisao kuci, a on se zezao pola sata da odmrzne soferku.

Epilog: Sutra odmah covek otisao i kupio oba i nema vise razmisljanja.

Link to post
Share on other sites

Evo danas uzeh da vidim ovo za ove filtere i otvorih pod haubmom onaj dio dje je filter kabine ili vec kako i vidim sledece imaju dvije klapne koje su bile potpuno zatvorene tj onemogucavale su ulazak vazduha sa vani u kabinu i bio je stalno ukljucen rezim kruzenja vazdugha u kabini al prekidac na koji se to regulesi nema nikakvu ulogu jer kad sam otvorio to naisao sam na jedan kabal(vidi sliku) koji nidje nije prikovcan i sumljm da je to to koje regulise otvaranje i zatvaranje klapni al ne mogu da nadjem nikako dje se utacinja taj kabal(buksna)

18112007726.jpg

18112007728.jpg

18112007733.jpg

18112007734.jpg

Link to post
Share on other sites

drug kupio jednom taj sprej i naprskao stakla kad ono jos vise pocela da magle...

Mozda sa buvljaka gde prodaju obicnu vodu sa malo spiritusa u njoj :prankster2:

Jbg mozes i sam napraviti, neko mesa sa spiritusom, neko sa glicerinom, ali treba lepo podesiti kolicine. Najjeftinija varijante je kao sto sam rekao sprej, ali pravi. Ja ga imam i iz iskustva govorim.

Link to post
Share on other sites