Recommended Posts

jbg ... luda vremena a i smak sveta uskoro ... pod jastuk i sigurica ! :)

... a i ti brate sto ga prodajes ako je dobar ?. Koliko vidim "rade" i emocije ... postoji valjda i neka kombinacija ( makar i sa XXX) , a da on ostane ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ako prodam kompresor on ostaje, ako prodam njega ostaje kompresor pa cu kasnije juriti neki drugi vjerovatno restyling..mada tesko da cu naci ovakvog :/

a sto se CG tabli tice ovdje se relativno lako moze uzeti prebivaliste i vozacka dozvola pa ko moze da odradi takvu kombinaciju to bi mu bilo idealno, auto je registrovan do avgusta a posto se ne mene vodi ni produzenje ne bi bilo problem...meni bi najidealnije bilo kad bi mi neko prodao auto nazad kad istekne registracija za iste pare za koje sam mu ja prodao, ja zavrsio posao neko se navozao dzabe :D u tom slucaju bih ga dao i za 7.5 :)

Link to post
Share on other sites

da da eto E39 jeftiniji od E34...prvi ima restyling farove koje Italijan nije pomenuo znaci da je vjerovatno bio dobro razvaljen(zabarska posla, ja sam ih pogledao nekoliko prije nego sto sam uzeo ovoga od ozbiljnog vlasnika), drugi je no comment, treci je...E34 sa 260.000 km :) onaj od 7.000 je OK ali je presao 202.000 km tj. skoro 80.000 vise nego moj i tako :)

evo jedan koji bi se mogao porediti s mojim

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=216738884&cd=634903275430000000

Link to post
Share on other sites

na kraj pameti mi nije bilo da ti "kvarim" cenu ili bilo kakav vid diskusije na tu temu .... sve je u smislu ima svacega OD-DO ...

pa to i kazem..ima i u Podgorici jedan M5 za 3.500..neregularan neregistrovan razvaljen zadnji most i tako redom pa kome se isplati.. :)

Link to post
Share on other sites