Recommended Posts

u ptanju je e30 325i........greskom majstora sam dosta dugo vozio na ECU od 2.0 i sad sam stavio ECU od 2.5 i kad sam ga prikljucio ler mi je bio na 900obrt kad je vruc i kad mu dam gasa na ler i pustim gas on polako vrace obrtaje,malo zastane na 1000obrt pa se spusti na 900 ali posle sat vremena voznje dam mu gas na ler i kad ga pustim obrtaji naglo padnu na 600obrtaja i fino radi na tim obrtajima ali opet na motorno kocenje trza od 1000obrtaja pa na nize npr kad ga vozim drugom pa mu pustim gas on od 1000obrtaja pa na nize pocne da trza to je radio i prije zamjene ECU-a.............znaci kad sam stavio ECU od 2.5 tj kad su obrtaji lagano padali na pustanje gasa i radio na 900 obrtaja na leru nije se desavalo to trzanje i taman sam se ponadao da je sve ok ali jbg.......znaci mogao je i prvom i drugom brzinom da ide lagano bez gasa.....na benzin mi po nekad obrtaji variraju kao da hoce da se ugasi i ponekad na leru kad mu dam naglo pun gas zatrokira......nadam se da ce mi neko pomoci mada znam da je tesko dok se to ne pogleda i provjeri.......kako to da rijesim ljudi?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...