Recommended Posts

Na mom BMW-u e30,pored CD plejera,imam onaj obični digitalni sat...pa bih vas pitao mogu li tu staviti onaj mali putni kompjuter?...i hoce li funkcionisati?...iza sata imam jos 2 priključka,pretpostavljam da je to za njega...evo i slike,da znate na šta mislim:

tvr27.jpg

lightbar.jpg

I,ako moze,gdje ga mogu naci?...hvala unaprijed...

Link to post
Share on other sites

kosta oko 300e sve komplet, imas ga jedino na ebay-u, nemas instalaciju za njega u svojim kolima sigurno, zato moras sve komplet da kupis... to ti se inace zove BC-2 odnosno Bord Computer 2...

evo ti link ponuda vazi jos 4 dana, stim da ovde fali jos nekoliko delova koji sluze za blokadu motora...

http://cgi.ebay.de/BMW-M3-E-30-BC-2-M-tech...=item1c0efe18e4

Link to post
Share on other sites

Drifteru,rekao mi je neki drug da ima nedje u radionici kod njega ovaj BC 2 ali bez instalacije...znam da je tesko naci ostale djelove,ali,mogu li kako napraviti da samo pokazuje sat,posto ovaj moj nesto prekida?...

Link to post
Share on other sites
Samo 19,99 funti?...extra,e još kad bih ja znao kako se to sve naručuje :) ...nikad nijesam nesto ovako kupovao...

ta cena za 5 dana i 17 sati nece biti ni priblizna ovoj tako da se nemoj nadati bzv... moras nabaviti instalaciju negde jer nisu isti dzekovi...

najbolje bi ti bilo da nadjes negde mali bc, koji ispisuje sat, datum, i temperaturu... toga imas na svakom otpadu

Link to post
Share on other sites

Ja poslao ponudu na eBay-u i onda poslao e-mail ovom sto prodaje to...i on me odbio,kaze salje samo u Veliku Britaniju,i povukao moju ponudu :) ...e,recite mi,je li moguce ista dobiti preko eBay-a?...i salje li se ista za Srbiju ili Crnu Goru?...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ljudi,meni sat totalno riknuo...treba mi onaj mali board computer shto pokazuje sat,vrijeme i temperaturu...sa 6 dugmica...ako ko ima taj set nek' se javi,pa da se dogovarmo...<_<

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram temu, bez veze, nadam se da se kolega ne ljuti,

pomagajte ako ikog znate,

ko moze ovaj displej da mi popravi ili zameni, sta god, samo je on riknuo!

10032010044.jpg

...da ne dajem dzaba 300e :lol:

Link to post
Share on other sites