zastita za motor - suspleh


Recommended Posts

To je kao igla u plastu sena. Ja sam to imao na proslom coupe-u i svi smo se divili kako to izgleda.

Link to post
Share on other sites

Nemam dimenzije.

Ja sam razmisljao kako bi bravio taj suspleh...

Verovatno je najbolje prvo da napravis od nekog kartona model pa preneses na aluminijumsku tablu, izrezes ofarbas (eventualno) i to je to.

Link to post
Share on other sites

aluminium skup. posto je i onako ta zastita na prvom mestu da voda i prljavstina ne ulazi u motorni prostor , najbolje resenje je leksan. negooo meni nije jasno pored te ploce sto je slika postavljena gore, sta je ovo posto imam jedan za mustru da se napravi od poiestera.

bmwv.gif

Link to post
Share on other sites

pokusacu sa kartonom al mi to nesto??? karton se savija tesko ce biti ga izrezati po dimenzijama koje nam trebaju nije dole mala povrsina.imaju da se kupe nekakve plastične ploče pa cu verovatno da probam sa tim

Link to post
Share on other sites

ja imam taj prvi dio a drugi nemam i drago mi je zbog toga posto imam obicaj ''ispustanja'' sarafica iz ruke i onda mi dođe da pojedem sus pleh jer tog sarafica nema vise nigdje.....

Link to post
Share on other sites

@zeljko: jesi ti uzeo novu u delti?

kapiram da nista ne znaci bez ovog nazovi korita sto ide ispod hladnjaka. zato, providni leksan i moze lepo da se ukroji a onda da se ofarba recimo crnim sprejem. meni je bitno samo da ne kvasi dole remenice a posto sam pre neki dan zamenio hladnjak klime i siguran sam da je skapao od vlage.

Link to post
Share on other sites

a zasto ne bi moglo? razlika je u ova dva repa kojih kod cupe/sedan-a nema. u svakom slucaju sutra stize neostecen original sa stranca kupea pa ako neko zeli...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...