Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj kupe e34 je otišao u Linc a baš ovih dana žalim što mi stoji moja E34 ,a prodjoše povoljna vremena za kojekakve ateste,trebao sam svoju petaju raditi. :angry: :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

Ovaj kupe e34 je otišao u Linc a baš ovih dana žalim što mi stoji moja E34 ,a prodjoše povoljna vremena za kojekakve ateste,trebao sam svoju petaju raditi. :angry: :angry: :angry:

Ma sad ce lepse vreme...:) a tvoja petaja ona v8...nesto je seckas ili oko nekog sredjivanja,posto atest neki pominjes...

Link to post
Share on other sites

Pričam o atestu npr za preradu u kupe varijantu, doskoro je i moglo,jes da košta, ali više nemože džaba ti pare. :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Nigde u dokumentaciji ne pise da li je auto kupe ili limuzina tako da ne treba nikakav atest,mozda bi u slucaju da ugradite plin i tad otisli na atest neko pravio problem. Ima i golf sa dvoje vrata pa se i dalje vodi kao limuzina,kupe moze da bude neki npr dvosed.

Link to post
Share on other sites

Pričam o atestu npr za preradu u kupe varijantu, doskoro je i moglo,jes da košta, ali više nemože džaba ti pare. :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

radio sam ja u va atest za bubu kabriolet,drkali me 6 puta doteravao kola,i na kraju nisam ni uradio atest,takvu je prodao...a pitam ih sta nije uredu sa kolima niko ne zna da mi kaze...sve debili,kao da drzavi ne ide u prilog da uradi sto vise atesta,ali jbg sta ces...ludaci na sve strane...
Link to post
Share on other sites

Sve čoban do čobana, nemaju pojma šta koja oznaka, na primer na šasiji ili motoru znači,a oni su ovlašćena lica za neku bezbednost ili šta već.

Link to post
Share on other sites

Sve čoban do čobana, nemaju pojma šta koja oznaka, na primer na šasiji ili motoru znači,a oni su ovlašćena lica za neku bezbednost ili šta već.

ajoj o tome da ne pricam 30 min je trazio broj sasije na bubi,ja naravno cutao,a zna da me j..e za atest...nisam ja nadlezan da dam azest sam itd...ne zna covek ni sta treba buba da ima da bi prosla atest...ludaci bre...a mnogi od vas...nas...bi mogli da im drze predavanja o automobilima i ostalim zajebancijama...
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pa trenutno je mala pauza,ali nekoliko danaoko nekih sitnica i onda prevod pa registracija

:preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...