Recommended Posts

Pomozite ako je neko imao slicni problem...

U pitanju je 540i e39.. Ovako, auto je radio kao satic, bukvalno. 16,17l plina po gradu a na otvorenom do 150km/h 12l. Skinuo sam protokomer, naprskao ga kontakt sprejem (ni sam ne znam zasto) i onda da jos bolje upropastim stvar, stapicima za usi sam hteo da ocistim film i naprsne ona plocica, malo parcence..Poludim.. Vratim ga na mesto, upalim auto i imam sta da vidim. Upalio je lampicu za proklizavanje i radi kao traktorcic.. Na leru se gasi i na benzinu a i na plinu.. Kupim polovni protokomer od istog modela, stavim i kao malo bolje i na kraju se nekako i sam popravio da se ne gasi na leru, lepo radi ali idalje gori lampica za proklizavanje. Bio sam na dijagnostici i kada se ugasi lapica, upali mi abs lampicu, vergla i nece da upali, tek treceg puta kada probam da upalim, tada odmah upali lampicu proklic\zavanja, ugasi abs lampicu i radi kako treba. Kako ugasiti ovu lampicu i sta se zapravo desava sa mojim autom?

Unapred zahvala, molim za pomoc..

Link to post
Share on other sites

Kako se nisi setio da izvadis radilicu pa da je operes??????Zasto dirati nesto nestrucno pogotovo ako je to nepotrebno???? 063 348 085 nazovi me sutra u toku dana da ti pomognem da ispravis problem :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

E dobro ste me podsetili za radilicu, sutra je vadim i perem a jel i nju kontakt sprejem? A jel ima gde da se kupi druga za sv.slucaj ako je slomim? :)

E moj Alex, sada vidis zasto sam te juce/prekjuce zvao.. da te pitam jel imas rezervni protokomer.

Klinik, zovem te sutra.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...