izgubljena tablica


Recommended Posts

Jutros odem do auta kad ono razbijen okvir od tablice razbijen desni far dugog svetla naprsla maska i naravno nema tablice,neka stoka kad se isparkiravala mi je to uradila,al ajde naći či bubreg i ostalo srećom E 30 je u pitanju ali šta da radim sa tablicom,da plaćam nove i novu dozvolu nepada mi napamet sobzirom da za 6 meseci kreću nove tablice.Vidim neke ljude po gradu voze sa improvizovanim tablama koje su skoro ko prave,jel ima neko ideju šta da radim gde da napravim neku koja će izgledati pristojno

Link to post
Share on other sites
Ja mogu da ti poklonim far dugog svetla :)

hvala brate,sad mi je malo lakše.još sam se radovao stigo mi visko iz australije pa da stavim i da sve bude ok kad ovo se desi.

Znam da je to kad ti napraviš tablicu neka vrsta prekršaja ali mislim da tolerišu još uvek,mislim da nove table sigurno krežu za 6 meseci,trebalo je u julu ali su odložili za početak sledeće godine

Link to post
Share on other sites
...ali šta da radim sa tablicom....

prijavi MUP-u gubitak tablice i dobices neku potvrdu od njih...sa tim mozes da vozis (oni kazu izvesno vreme)...u svakom slucaju, neces moci registrovati auto dok ne nabavis nove

u slucaju da nadjes tablicu moras im opet prijaviti da si nasao da bi te izbrisali iz svoje baze podataka i da ne bi imao problem s registracijom...

Link to post
Share on other sites

Moj ti je predlog da prijavis nestanak tablice. Drug je u Nisu vadio nove i platio oko 3200 RSD sa saobracajnom, ali nedao ti Bog da neko delo ucini sa tom tablicom, a ti nisi kradju prijao u PU, onda si ga na*ebao.

Link to post
Share on other sites

oni kad vrše dela uzmu obe ,meni liči da je neki ganci našo tablu na ulici,prometna je ulica takovska pa nakačio na svoju pokretnu čergu,sačekaću još nedelju dana pa ću da vidim da prijavim pandurkekanjama

Link to post
Share on other sites

Tvoja stvar, ja ti samo govorim neke iskustvene stvari. Sa takvim stvarima se ne treba igrati. A u glavnom pri vrsenju dela ( malo vise to znam), nikada se ne koriste iste tabloce napred i nazad. U 90 % slucajeva su razlicite. Nisu krimosi glupi...

P.S. A moguce da je i neki ganci, pa ti oduci.

Link to post
Share on other sites

ko zna kad ce nove tablice. Ja se ne bih igrao. Moras u sup-u da das izjavu da si izgubio tablicu, pa sa tom izjavom da podneses zahtev ya nove. Bolje 4000 nego ko yna sta, sad samo da nagadjamo.

Link to post
Share on other sites

ovom prilikom sam teo da se javno zahvalim članu foruma koji mi je poklonio far dugog svetla i i bubreg koji mi je neka stoka slomila na parkingu,član casper bg 82 mi je ovim lepim gestom smanjio duševnu bol i vratio veru u ljude.Predlažem administratoru foruma Ljilji da javno pohvali ovaj lepi gest člana foruma casper bg82

Link to post
Share on other sites
ovom prilikom sam teo da se javno zahvalim članu foruma koji mi je poklonio far dugog svetla i i bubreg koji mi je neka stoka slomila na parkingu,član casper bg 82 mi je ovim lepim gestom smanjio duševnu bol i vratio veru u ljude.Predlažem administratoru foruma Ljilji da javno pohvali ovaj lepi gest člana foruma casper bg82

pa dobro sad, to mi je ostalo viska, uzivaj :)

Link to post
Share on other sites