Recommended Posts

Rale svaka cast 5ica je prava, jeste da ne volim nesto belu boju ali ova super izgleda :D

hvala :))jete da je bela ali je neka malo bolja,tako mi je rekao predhodni vlasnik,danju nije nista posebno ali zato nocu ali kad je cist bas deluje upadljivo!!

Link to post
Share on other sites
Benka je za pohvalu vidi se da je odrzavas,kako se ponasa sa m20?

pa neznam sta da ti kazem,vozio sam e34 3.0 V8,masina boli glava ide kao lud,zaista ima velike razlike u odnosu na moj:)))),a i svi pricaju da 2.0 je slab motor za e34,2.5 je solidan za njega.trom je dosta,npr moj drug sa jugdzinom 55 1,1 moze da se nosi samnom do 70 km/h,posle se odlepim u sekundi,nesto se desava tu negde oko 3500 rpm gde on dobija naglo snagu a i na auspuhu se fenomenalno cuje,za auto put je dobar cepa kao lud bez muke do 200 km/h a posle slabije,najvise 219 km/h i to udje u crveno na benzin,na LPG max 200 km/h.za grad je trom,treba se malo vise razvlaciti kroz brzine da bi bio onako solidan:)ali bije preko 20l LPG.!!!ispao mi je sekvent za jeftine pare NOV ali samo ono sto ide napred ostalo mi ne treba boca,cevi itd,to ostaje moje,kazu da tada moze da ide mnogo bolje,tj kao na benzin a i potrosnja mu ne prelazi preko 12l LPG.videcemo!!!!:D))

Link to post
Share on other sites
Dje mogu nabaviti navlake k'o tvoje?...trebaju mi za kockicu...i koliko kostaju?...

Inace,5-ica ti je prelijepa...

hvala!:()to su sivene presvalake,pre 4 godina i kostale su 80e u Nisu,neverujem da mogu da se kupe ovakve,pokusaj da nadjes nekog ko to radi da ti sasije!!

Link to post
Share on other sites