Recommended Posts

Shizim! Dakle problem sledeci-u E34 524td stavljen motor iz stranca 525tds i pri tom zamenjena tabla sa satovima i stavljena od benzinca sa analognim pokazivanjem predjene kilometraze (svaka chast 'struchnjacima') . E sad, sve radi lepo osim obrtomera, ekonometra i pokazivanja predjene kilometraze. Jel moguce da ja to lepo skinem i probam da namestim da radi, jer ne mogu to tako da gledam, ili da lepo nabavim tablu od 525tds ili 524td i da sve fino radi ako medju njima nema razlika?

Link to post
Share on other sites

To je problem, nemam staru, ne znam ni shto su je menjali i napravili glupost.. Ali ako ce reshiti problem nabacicu od 524 ili 525 ako su iste.

Jel se zna neka okvirna cena table?

Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno zasto je dirana tabla, zasto nije ostala od 524. Ja sam gomilu tabli promenio imao sam i 525 i 524, menjao sam ih vise puta, bez problema se zameni i sve radi..... zasto je stavljana tabla od benzinca? Mozes li da vratis tvoju od 524?

Link to post
Share on other sites

Ne znam shto su menjali, al sigurno je bila crkla kad su stavili prvu tablu koju nashli. E sad, buraz se ne seca jesu li zamenili samo satove ili sve komplet mada je dno table autenticno poshto postoje one regularne lampice za grejach itd. Chuo sam neke price da su ljudi isto menjali pojedine satove i da im ne radi sve-najchesce obrtomer i ekonometar prave problem. Ja lichno nisam tablu nikad skidao i ne znam njenu organizaciju, ni da li ima ralike u dzekovima od modela do modela, ali ako je moguce da bar nabavim odgovarajuce satove i ukacim ih da ne uzimam sve komplet pa da skuplja prasinu i imali razlika u satovima iz TDS i 524TD modela...?

I josh neshto, ne rade mi one tri sijalice shto osvetljavaju prekidace za temperaturu i paljenje ventilacije i grejenja, tacnije nema ih, a lezishta su im tachno ispod njih (iznad pepeljare-tachnije vide se lepo kad se izvadi pepeljara)-pa ako moze neka slika kako to izgleda kad su one montirane i vidi li se neki njihov kablic tu koji do njih dilazi poshto i mi je on negde sakriven pa da znam koji je?

Link to post
Share on other sites