Recommended Posts

Jel ima neko kombinaciju da prebacim 4 felne i 2 gume iz Republike Srpske (Bljeljina) do Srbije (Beograd ili jos bolje Nis)...

Razmisljam da uzmem jedne felne ali me 'ebe transport.

A da zapucam iz Nisa do Bljeljine samo za felne mi bezveze.

Unapred hvala.

Link to post
Share on other sites

busom najbolje. moj tetak je slao ceo mermerni spomenik za grob. i nikakvih problema nije bilo, a ne za felne. samo castis vozaca kad dodju vamo i to je to.

Link to post
Share on other sites

a sta kad felne oduzmu na granici,kao sto su meni htjeli....ili kad traze 120€ carine....kao meni isto????

Link to post
Share on other sites
Baki ti kad bi znao sta oni prebacuju.......tebi traze ali njima sigurno ne!

baki znam ja sta oni prebacuju a tako znam i da roba nekako nestane na granici bez ikakvog papira :)

jeste da cesto to sve ide ''normalnim'' tokom bez problema,ali svako malo neko ''crkne''......biti ili ne biti...

Link to post
Share on other sites

felne poslate na peskarenje u bijeljinu i da je peskarenje placeno u bjeljini 80 e ili 80 maraka,to trazis liku koji ti prodaje felne da ti napise neki racun sa pecatom iz bilo koje radnje samo neka ima pecat bilo koji. mislim da ne bi trebalo da cimaju za to nije to komecijalna roba ..neka da vozacu taj racun i to je to i on to pokaze na granici ako vec traze.. na licno ime da glasi sa adresom beograd.proverena varijanta a ako kazu zasto se nisi javio kad si iznosio felne is srbije onda se kaze da nisi znao da treba.ljudi su pravili ulaz za rulet aparate i slot aparate kao da su bili na poravku na servis u bosni a ne 4 felne.sve u svemu 10 e zavrsava posao...

Link to post
Share on other sites