Recommended Posts

Ljudi opet mi treba pomoc...osigurac pod br 10 mi je crkao i ne radi mi Seat belt warning system / Service interval indicator / Tachometer / fuel economy gauge / Instrument gauges and indicators / Brake warning system / Back-up lights / OBC / Starter / Fuel delivery / Idle speed / Active check control / Stop lights and cruise control ..........samo mi radi brzinomjer,zamjenim osigurac i kad dam kontakt on crkne.....osigurac je od 30A....znam da je negdje spoj al ne znam odakle da pocnem.......auto je 325i e30...unapred zahvalan zahvalan za bilo kakvu pomoc

Link to post
Share on other sites

e ne znam meni je od 30A bio,a ne radi mi obrtomjer,temperatura,kazaljka od goriva,lampice za servis i pola onih lampica sto svijetle na kontakt kao ni ekonomer......bilo koji osigurac da stavim on pregori cim dam kontakt

Link to post
Share on other sites

Kvar je jer dvije zice koje idu sa osiguraca br10 na ona 2dva dzeka sa strane na instrument tablu negdje diraju minus i prave spoj,jer kad spojim direktno sa osiguraca na dzekove drugom zicom sve je ok,znaci ne crkava osigurac.................samo je sad problem kako provuci nove zice ;)

Link to post
Share on other sites