Problem sa znakom BMW-a


Recommended Posts

Imam jedan problemcic koji verovatno muci vecinu vlasnika BMW-a.Cime zalepiti znak BMW-a za haubu i biti siguran da ga dusmani nece skinuti!!!:rolleyes:.Znam da tema deluje smesno,ali bar meni stalno skidaju znak.Ako neko zna neku vrstu lepka ili slicno neka mi javi.

Hvala unapred

Link to post
Share on other sites

To je zanimljivo pitanje, sa vise mogucnosti..

1. Ne lepis znak i oni ga lepo skinu, ne ostete ti haubu

2. Zalepis, i oni sve okolo izgrebu dok ga skinu

3. Izgrebu ti haubu srafcigerom jer nisu mogli da ga skinu

:rolleyes:

Sacekaj ih sa be(j)zbol(nom) palicom :D

Link to post
Share on other sites

Vrlo interesantni odgovori moram priznati:),nadasve kreativni,ali salu na stranu skidaju i stare znakove,mada ne znam sta ce im,al je valjda bitno nekom napraviti stetu bez razloga...

Link to post
Share on other sites

moj ti je savet da ne lepis................ako ti se nekad ogrebe ili skine deo znaka neces moci ni sam da ga zamenis pa ces da gulis i haubu..............nego kupuj na pijaci znakove za 200-300din pa ti nece biti zao kad ti skinu.................

Link to post
Share on other sites

a pitao si zasto ljudi to skidaju i sta ce im............pa u "ovlascenom servisu" oba znaka kostaju oko 50e..........a zivimo u srbiji pa je ljudima mnogooooooo lakse da skinu tebi ili nekom drugom nego da daju tolke pare..............

Link to post
Share on other sites

Povezi ti lepo neki alarm, ali onaj kao dojavljivac, i lepo kad zapisti izadjes i razbijes ih.. :)

Drugar je tako uradio, nesto mu prckali oko auta, i on kad je zapistao pozove muriju a on izadje sa bejzbolkom,

dok ih isprepucao par puta stigla i murija, rec mu nisu rekli a ovu dvojicu odveli :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

zanimljivo...jos mi nikad niko nije skinuo znak a bas uvijek imam potpuno nove znakove na svokom....mozda kod nas to nije furka djeci....nadam se da nece jos dugo cuti za tu furku hehhehe

Link to post
Share on other sites