Parce autoputa


Recommended Posts

Momci,jel se secate mozda,kada je poceo da izlazi TOP SPEED,da su bili testirali M5,E55AMG,XJR i S8. E sad,to je bilo na nekom delu autoputa,videle su se table na slikama,ali tada nisam mogao da ocenim gde se to nalazi. Ukratko,hteo sam da pitam da li znate mozda za neki deo nekog puta koji se ne koristi,a sirok je dovoljno, posto sam hteo da isprobam neke akrobacije, a da ne budem u mogucnosti da odvalim pola auta?

Link to post
Share on other sites

Pa hteo bih da se malo bolje upoznam sa limitima zadnje vuce. Mislim,,znam sta mogu da ocekujem i kako da se snadjem,ali nista to nije bilo toliko kriticno,niti je bilo pri nekoj vecoj brzini. Zato bih voleo sebi da omogucim da bude kriticno,pa da vidim kako cu da se snadjem,pogotovo po kisi i snegu. Mislim da treba znati,ispraksujes se tako negde,pa si spremniji ako,ne daj boze, zagusti!

Link to post
Share on other sites

ja znam neke relacije malo dublje u centru srbije,blize okoline paracina jagodine cuprije ...dovoljno dugacke i dovoljno siroke neke manje prometne neke ne-prometne.a za bg nemam pojma

Link to post
Share on other sites

Moj predlog ti je obilaznica oko Beograda od ostruznickog mosta do ukljucenja na autoput za Zagreb u 3-4 ujutru. Prvo lagano prodjes deonicu da budes siguran da nema pandura a onda se okrenes i udri... Put je skoro prav kao sto znas, i asvalt je u dobrom stanju. Mada ne znam da li ce ti tri trake biti dovoljne ako hoces da isprobavas nesto sa 150 i vise na sat. Ako pogresis imas bankine, mala je sansa da sletis u njivu negde.

Link to post
Share on other sites

E ako ima bankina onda dobro! De da uletim u njivu,da isprljam kola :prankster2: A jel ima tamo neki zatvoren deo mozda? Cini mi se da je nekada bilo,ne znam dal su popravili nesto u medjuvremenu...

E doci cu u nedelju,sutra idem na tehnicki. Bas bih voleo da me uputite malo u ta mestasca... Dragance,sto nisi bio u nedelju,ja dosao bio na kratko sa drugaricom,da vidim ima li koga posto je hladno?!

(e jeste procitali moj "postic" u Caskanje- NOVE ali skupe sanke,bas sam se potrudio :) Tragical event)

Link to post
Share on other sites

Na samom mostu je sada suzenje a most te i onako ne zanima. sve ostalo je cisto, tamo i preko dana nema mnogo kola ja nisam nikad sreo vise od deset auta na celoj deonici u bilo koje doba dana.

Link to post
Share on other sites

da ali ta sto sretnes idu >120 i mnogo vise , ja licno nikada ne osporavam nikakvo ludovanje ali ne bih preporucio Ostruznicu nikako za to, zasto da rizikujes izletanje, nadjes nesto prostrano gde je sve prazno 200m u krug pa divljaj do mile volje

Link to post
Share on other sites