felne FELNE M3


Recommended Posts

prolazio sam kroz mladenovac i na samom ulazu u mladenovac iz pravca beograda kod vulkanizera ugledam izlozene motorsport felne 17 sa m3 e36 , posto znam da se mnogo vas lozi na njih reko da vam kazem gde ih ima . matori ih prodaje za 350 eur sa gumama sto ja super cena , medjutim posle 2 min mi je spustio cenu na 300 eur , pa kome treba nek pozuri za mladenovac ja ih ugledah sinoc.

a vulkanizer se nalazi na samom ulasku u mladenovac sa desne strane iz pravca beograda , ne mozete promasiti ima izlozene felme upadaju u oci

gume su napred 225 17 i pozadi 245 17 valjda nisam siguran jel mene nisu bas zanimale preterano

Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaa drug dje si bio pocetkom septembra kad sam ja trazio ove felne... tj. gdje su te felne bile, hehe.... to ne da je povoljna cijena nego je DZABE i ko ima namjeru da kupuje nek se ne razmislja nimalo.... ja sam ih trazio vise od pola godine i jedva sam ih nasao, i sad tesko da bi ih dao za neku smijesnu cijenu, kad ih budem prodavao bice malo jacha cijena (jer sam se napatio dok sam ih nasao) pa makar ih nikad ne prodao, jer znam da vrijede svakog eura, i da je to (po meni) najjaca felna koja moze da se stavi na E36.... pozz

eros, svaka cast na informaciji.... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

ljudi , idite uzimajte ako imate lovu , nemojte da uzme neki levak vama ispred nosa .....

Link to post
Share on other sites

nece stoje one tamo dugo a i vuku se po oglasima par meseci !!! inace to nisu petokrake ko tvoje motorsport nego deset duplih kraka !!!

i lose gume !!!

...moze to i jeftinije !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

evo vam slike felni, lose su farbane i vidi se da su negde krive i gitovane, lose !!!

gume su stare i plasticne ali sa ok sarom !!!

...eto zato stoje toliko !

18012008079qk4.th.jpg

18012008078yb4.th.jpg

Link to post
Share on other sites